آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

حال خراب قوهای سپید شمال

فوتبال گیلان این روزها با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم می‌کند.

1399/05/29
|
14:00

روزگاری فوتبال شمال ایران سرآمد ورزشکاران این رشته در کل کشور بوده است. اما این روزها به علت فراوانی مشکلات، قوهای سپید شمال سر به زیر شده‌اند. محمد احمد زاده، سرمربی سابق ملوان انزلی و کارشناس فوتبال، در گفتگو با آفساید رادیو جوان، با اشاره به زیبایی خطه شمال کشور افزود: این زیبایی فریب دهنده است و بسیاری از مردم و شهروندان براین باورند فوتبال شمال مشکل مالی ندارد. آقای احمدزاده اضافه کرد که تیم‌های ملوان، داماش و سپیدرود در این ایام با مشکلات بسیار مالی دست و پنجه نرم می‌کنند که این مشکل امان شمالی‌های مستعد را بریده است.

در ادامه این کارشناس فوتبال فعالیت مدیران نالایق را دیگر عامل افت تیم‌های شمالی دانست و ابراز امیدواری کرد فوتبال خوش آتیه شمال بتواند با حل مسائل مالی و مدیریت کلان و آینده‌نگر به روزهای خوش قبل برگردد و دل هواداران پرشور خود را شاد کند.

قرارداد تاریخی و شرمگین با ولموتس بلژیکی همچنان نقل محافل ورزشی است. عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی هم اعلام کرده اموال متخلفان این قرارداد اعم از مسئولان فدراسیون فوتبال باید مصادره شود تا درس عبرتی باشد برای دیگر مدیران که در انعقاد قرارداد از کیسۀ بیت المال به راحتی خرج نکنند.

در فاصلۀ یک هفته تا شهرآورد بزرگ تهران هم خبر رسیده فرهاد مجیدی، سرمربی آبی پوشان، دو بازیکن مغضوب تیم خود را بخشیده است. اما خبر نگران کننده برای استقلالی‌ها مصدومیت چشمی و علی کریمی است که حضور آنان را در بازی هفته آینده مقابل پرسپولیس در هاله‌ای از ابهام قرار داده است.

برنامۀ آفساید هر روز ساعت یازده صبح به تهیه کنندگی مژده تهرانی و حسن اسماعیلپور با مرور اخبار داغ ورزشی از رادیوجوان پخش می‌شود.

دسترسی سریع
آفساید