آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

مس رفسنجان آمادۀ حضور در لیگ برتر

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بر این باور است با تامین امکانات موردنظر، این باشگاه برای فصل آینده مشکلی نخواهد داشت.

1399/05/19
|
12:15

تیم فوتبال مس رفسنجان با قهرمانی در دستۀ اول فوتبال کشورمان پس از 20 سال توانست مجوز حضور در رقابت‌های لیگ برتر سال آینده را کسب کند. از همین رو آفساید رادیوجوان در گفتگو با سرمربی این تیم کرمانی به بررسی وضعیت مس رفسنجان برای فصل آیندۀ لیگ برتر پرداخت.

آقای ربیعی در این گفت و شنود ابتدا با تبریک صعود مس رفسنجان به رقابت های لیگ برتر فوتبال گفت: «این تیم سخت کوش کرمانی توانست مزد صبر 20 ساله خود را بگیرد و با اقتدار به لیگ برتر صعود کند». ایشان با اشاره به اینکه مس رفسنجان با کمبودهای امکاناتی در شهر رفسنجان مواجه است افزود: «چمن مصنوعی و کمبود آب از مشکلات اصلی این تیم است که مسئولان باید برای حل آن فکری کنند».

سرمربی مس رفسنجان همچنین اولین چالش حضور تیم‌های تازه راه یافته به لیگ برتر را اولین سال حضور دانست و گفت: «تغییر محیط ، قوانین به روزتر و بازی‌های سخت، مهمترین سنگ پیش پای تیم‌های راه یافته است که باید از سر راه برداشته شود».

سرمربی موفق مس رفسنجان در پاسخ به سوال آفساید هم گفت: «طبق قرارداد اسفندماه سال قبل، قرارداد حضورش برای فصل لیگ برتر امسال هم از سوی طرفین امضا شده است و اگر خواسته‌های سرمربی و کادرفنی برای تقویت تیم برآورده شود، در اولین حضور این تیم برای رقابت‌های لیگ برتر در مقام سرمربی، نمایندۀ رفسنجان را هدایت خواهد کرد».

در چارچوب رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشورمان هم فردا شب دو تیم استقلال تهران و سپاهان اصفهان در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت

این برنامۀ آفساید امروز به تهیه‌کنندگی مژده تهرانی و گویندگی راضیه هاشمی با مرور اخبار ورزشی از رادیوجوان پخش شد.

دسترسی سریع
آفساید