آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

حسابرسی دقیق در سرخابی‌های تهران

رئیس سابق کمیتۀ انضباطی بر این باور است تا وقتی استقلال و پرسپولیس مورد حسابرسی دقیق قرار نگیرد، نمی‌توان این دوباشگاه را خصوصی کرد.

1399/05/14
|
20:31

پس از حرف و حدیث‌های فراوان دربارۀ خصوصی سازی دو باشگاه بزرگ تهرانی، رئیس سابق کمیتۀ انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با آفساید رادیوجوان به بررسی مشکلات مالی این دو باشگاه و موانع پیش رو پرداخت.

آقای شاه حسینی در این گفتگو با اشاره به اعلام وزارت ورزش مبنی بر کمک نکردن به این دو باشگاه گفت: با وجود گفتۀ وزارت ورزش تاکنون حدود 110 میلیارد تومان به حساب این باشگاه واریز شده که این کار خلاف قانون مصوب است و نباید دولت به ورزش قهرمانی هیچ کمک مالی‌ای بکند.

آقای شاه حسینی همچنین در این گفتگو ضمن درخواست از سازمان بازرسی کل کشور برای ورود به دخل و خرج این دو باشگاه خاطرنشان کرد: در این چندساله درآمد استقلال و پرسپولیس از جانب اسپانسرها یا حمایت‌کننده‌های مالی و دیگر تبلیغات بسیار هنگفت بوده که به علت ضعف مدیریت‌ها و نبود نظارت کافی از ورود پول‌ها و خرج آنها اطلاعات خاصی در دسترس نیست!

آقای شاه حسینی برای نمونه اشاره‌ای هم به سخنان وزیر ورزش دربارۀ حل 24 ساعته مشکل استقلال به فیفا کرد و گفت: اگر به معنای واقعی وزارت ورزش کمک شایانی به سرخابی‌ها نمی‌کند، باید در اینگونه موارد هم روشنگری شود که وزارت ورزش با چه پشتوانه‌ای توانسته مشکل استقلال را طی 24 ساعت در فیفا حل و فصل کند!

دسترسی سریع
آفساید