آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

جای خالی ورزش ایران در کرسی‌های بین المللی

ورزش کشورمان گرچه در عرصه قهرمانی خوش درخشیده اما در در تصاحب کرسی‌های خارجی ناکام بوده است

1399/05/06
|
08:27

ورزش همگانی و قهرمانی ایران گرچه در رقابت‌های بین المللی خوش درخشیده اما در بدست آوردن کرسی‌های مهم در مجامع بین المللی ورزشی آنچنان که باید موفق ظاهر نشده است. از همین رو آفساید رادیوجوان در این زمینه به گفتگو با آقای حمیدسجادی معاون سابق وزارت ورزش و جوانان پرداخته است. آقای سجادی در این گفت و شنود تلفنی با اشاره به هزینه‌های سنگین در ورزش کشورمان برای حضوری قدرتمند در عرصه بازی‌های داخلی و خارجی انجام میشود گفت: متاسفانه در ازای این هزینه‌ها و علیرغم موفقیت‌ها کمتر کرسی بین اللمللی برای احقاق حقوق ورزش ایران کسب می‌شود.
آقای سجادی اینطور ادامه داد: ورزش ایران در رشته‌های مختلف قهرمانی اعم از کشتی، وزنه برداری، فوتبال و والیبال نخبه کم ندارد که برای گرفتن کرسی به مشکل بخورد. بهداد سلیمی، علیرضادبیر و علی دایی افرادی هستند که معاون سابق وزارت ورزش از ظرفیت بالای آنان برای حضور در مجامع ورزشی نام برد که می‌توانند پرچم ایران را در این جلسات بالانگه دارند .

پس از حواشی بوجودآمده پس از لغو بازی استقلال تهران مقابل پارس جنوبی جم، دیشب کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در جلسه‌ای فوق‌العاده رای به برگزاری مجدد این دیدار داد و استقلال روز دوشنبه در جم مهمان پارس جنوبی خواهد بود. مهدی طارمی بازیکن سابق پرسپولیس هم در لیگ پرتغال توانست ضمن گلزنی برای ری‌آوه این کشور آقای گلی پرتغال رو هم کسب کند.


برنامۀ آفساید هرروز ساعت یازده صبح به تهیه‌کنندگی مژده تهرانی و گویندگی حسن اسماعیلپور با مرور اخبار داغ ورزشی به روی آنتن می‌رود.

دسترسی سریع
آفساید