آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

فوتبال پایه دنبال آینده سازی نیست

پس از بلاتکلیفی در اردوی تیم ملی جوانان، دوباره بازی با اسم‌ها آغاز شده است

1399/05/04
|
11:31

پس از چندماه از بلاتکلیفی اردوی تیم ملی جوانان از افدراسیون فوتبال خبر می‌رسد، مدیران فوتبال دنبال اسم‌های امتحان پس داده‌اند. از همین رو آفساید امروز در گفتگو با جلال چراغپور کارشناس فوتبال به بررسی این موضوع پرداخت.
آقای چراغپور در این گفتگو با اشاره به ظرفیت عظیم جوانان آینده‌دار برای اردوهای فوتبالی در کشور گفت: در فدراسیون فوتبال هیچ اندیشه‌ای در پس معرفی یک سرمربی جوان و ایده‌آل وجود ندارد و صرفا مدیران برای پرکردن جایگاه سرمربی تصمیم به انتخاب دارند. چراغپور این رو هم اضافه کرد که هرگاه یک مربی درجه یک خارجی برای فعالیت به ایران آمده همراه خودش چند مربی دیگر را هم وارد کادر فنی کرده که این موضوع در دراز مدت می‌تواند به سود فوتبال ایران علی‌الخصوص فوتبال پایه باشد. این کارشناس فوتبال همچنین با اشاره به حضور جوانان با دانش داخلی که در عرصه‌های داخلی یاخارجی در فوتبال کشورمان موفق حاضر شده‌اند هم گفت: این نسل می تواند با حضور در راس تیم‌های ملی جوانان منشا موفقیت‌های باشند که درآینده در عرصه بزرگسالان فوتبال ملی به ورزش ما کمک کنند و فدراسیون نشنیان باید عرصه را برای افراد بادانش باز کنند نه کسانیکه امتحان چندباره خود را پس داده‌اند.
در ادامه برنامه حمید درخشان در گفتگویی با تبریک چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: با این قهرمانی انتظار هواداران و پیشکسوتان این باشگاه از مدیران بالارفته و برای استمرار قهرمانی‌های این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا ، حفظ استخوان‌بندی و اضافه شدن نفرات جدید برای تقویت پرسپولیس ضروری است.


برنامۀ آفساید هرروز ساعت یازده صبح به تهیه‌کنندگی مژده تهرانی و گویندگی حسن اسماعیلپور با مرور اخبار داغ ورزشی به روی آنتن می‌رود.

دسترسی سریع
آفساید