آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

نبود متخصص حقوقی در فدراسیون فوتبال

با افزایش پرونده‌های شکایت از سرخابی‌ها، یکی از مسئولان سابق فدراسیون بر این باور است مدیر متخصص این حوزه در فدراسیون وجود ندارد.

1399/04/30
|
10:58

پس از افزایش شکایت‌های داخلی و خارجی از برخی تیم‌های باشگاهی، از جمله استقلال و پرسپولیس و همچنین شکایت خارجی‌های شاغل در این تیم‌ها از تیم ملی، برنامۀ آفساید رادیوجوان در گفتگو با داریوش مصطفوی، به بررسی علل این شکایت‌ها پرداخت.

آقای مصطفوی در این گفتگو با اشاره به اینکه گفته می‌شود کمیتۀ تعیین وضعیت باید پاسخگوی این مشکلات باشد گفت‌: مقصر اول در این موارد خود فدراسیون فوتبال است که موجب می‌شود ایران همیشه در فیفا پای شکایت‌ها باشد.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال ارائۀ راهکار فدراسیون را مهمترین اولویت برای پایان شکایت‌ها دانست و گفت: فدراسیون فوتبال قبل از وقوع افتضاح مدیریتی باید پیش دستی و از بروز هزینه‌های گزاف جلوگیری کند. آقای مصطفوی با اشاره به شکایت کی روش از فدراسیون فوتبال هم گفت: این مربی در حالی در جام ملت‌های آسیا با ایران حذف شده که کارنامۀ درخشانی نداشته، اما به واسطۀ قرارداد بدی که با وی بسته شده، طلبکار است و فدراسیون باید پولی هنگفت به وی پرداخت کند!

داریوش مصطفوی این را هم اضافه کرد که در فدراسیون جای افراد متخصص و حقوق‌دان بسیار خالی است و ابراز امیدواری کرد فدراسیون در جذب افراد تحصیل‌کرده در این زمینه عجله کند.

برنامۀ آفساید هرروز ساعت یازده صبح به تهیه‌کنندگی مژده تهرانی و گویندگی حسن اسماعیلپور با مرور اخبار داغ ورزشی به روی آنتن می‌رود.

دسترسی سریع
آفساید