آفساید شنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:00 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

آفسايد

سرخابی‌های تهران ملک شخصی نیستند!

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در آفساید رادیوجوان گفت: ملاک اعضای هیئت مدیره سرخابی‌های تهران فقط پول است و تخصص جایگاهی ندارد.

1399/04/14
|
12:47

برنامه ورزشی آفساید به بهانه انتخاب تعداد دیگری از اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران از سوی وزیر ورزش با کاظم اولیایی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال به گفتگو پرداخت. اولیایی با انتقاد شدید از نحوه انتخاب افراد جدیدالورود برای عضویت در هیئت مدیره این دو باشگاه پرطرفدار پایتخت گفت: تنها معیار انتخاب افراد در این دو تیم فقط پول است و وزارت ورزش به نوعی به دنبال عابربانک برای استقلال و پرسپولیس است. اولیایی ساختار غلط برای انتخاب افراد را یکی دیگر از معضلات ورود و خروج افراد در هیئت مدیره ها برشمرد و گفت: این افراد نه تنها دارای مدیریت برای اداره دو مجموعه نیستند بلکه به واسطه حکم وزیر ورزش دارای مصونیت و حاشیه امن هستند و همین موضوع باعث میشود تا پس از اتمام ماموریت خود در مجموعه مدیریتی این دو باشگاه با برجای گذاشتن انبوه بدهی ها مشکلی بر مشکلات قبل اضافه کنند .


چراغ خطر در استقلال روشن شد!
محمدحسین زرندی هم در گفتگو با حسن اسماعیلپور در آفساید با اشاره به خبر ابتلاء چند بازیکن استقلال از جمله وریاغفوری و مسعود ریگی به کرونا گفت: با اعلام این خبر جلسه اضطراری در باشگاه استقلال تشکیل شده و به احتمال فراوان سفر عصر امروز آبی پوشان به عسلویه برای دیدار با پارس جنوبی جم لغو خواهد شد.


برنامه آفساید هرروز صبح ساعت یازده به گویندگی حسن اسماعیلپور و تهیه کنندگی مژده تهرانی در گفتگویی صریح و بی پرده با مسئولان ورزشی موضوعات داغ این حوزه را بررسی می کند.

قسمتی از گفتگوی امروز کاظم اولیایی و حسن اسماعیلپور در برنامه امروز را از سایت رادیوجوان بشنوید:

دسترسی سریع
آفساید