تماشاخانه پنج شنبه ها از ساعت 17:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

تماشاخانه

«تماشاخانه»ای كه در «تئاتر شهر» برپا شد/ فجر به روایت رادیو جوان

تهیه‌كننده رادیو جوان با اشاره به راه‌اندازی برنامه تئاتری «تماشاخانه» از ویژگی‌های این اثر سخن گفت.

1401/11/04
|
12:45
|

زهره عبدالرحیم تهیه كننده ویژه برنامه «تماشاخانه»رادیو جوان این برنامه رادیویی بیان كرد: در این ویژه برنامه چهل ویكمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر‌ از محل برگزاری جشنواره تئاتر فجر واقع در تئاتر شهر به روایت جدیدترین و جذاب ترین اتفاقات نمایشی این رویداد فرهنگی وهنری می پردازیم.

وی درباره محور این گفتگوها اضافه كرد:«تماشاخانه»یك برنامه اختصاصی در حوزه هنرهای نمایشی است و در جشنواره فجر به اخبار،اطلاعات و حواشی نمایش های در حال اجرا می پردازد و در این برنامه هرشب ،پرسش وپاسخ هایی با مدیران و مسئولان اجرایی جشنواره خواهیم داشت و با هنرمندانی كه از شهرهای مختلف و از كشورهای خارجی به ایران آمدند،به گفتگو می پردازیم.

این تهیه كننده افزود:یكی از بخش های این برنامه رادیویی كار هنرمندان وجوانان است كه برای اجرا روی صحنه آوردندوما هرشب سر میز گفتگو با آنها صحبت خواهیم كرد و دراین برنامه بخش های متنوع گزارشی و نمایشی كه توسط دوستان تهیه شده است،اجرا خواهد شد.

این تهیه كننده درباره علاقه مندان و جوانانی كه در جشنواره فجر شركت كردند،تأكید كرد: ما سعی داریم در تعامل با جوانان، دانشجویان و علاقه مندان به حوزه تئاتر كه دراین فضا كنار یكدیگر هستند؛ دیدگاه ها،نقدها و ایده های آن ها را بازتاب دهیم واز توانایی جوانان هنرمند بهرمند شویم.

ویژه برنامه«تماشاخانه» به تهیه كنندگی زهره عبدالرحیم،به سردبیری غزاله یراقی با اجرای مجید عسگری وبه گزارشگری ‌و بازیگری عاصم حاصل مهری هرشب از ساعت 21:00 الی 21:45 روی موج اف ام ردیف،88مگاهرتز روی آنتن رادیو جوان می رود.

دسترسی سریع
تماشاخانه