از ساعت به مدت

خط خبر 30آبان میوه چرا گران شد؟!

"خط خبر" این خبرها را بررسی کرد؛بررسی دلایل گرانی و نوسان قیمت میوه در بازار-محرز شدن تخلف برخی دستگاهها در تامین لاستیک کامیون داران به گفته رئیس کمیسیون عمران مجلس-رگزاری دوازدهمین جشنواره اقوام ایرانی.

1397/09/03
|
09:19

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛"خط خبر" این خبرها را بررسی کرد؛بررسی دلایل گرانی و نوسان قیمت میوه در بازار-محرز شدن تخلف برخی دستگاهها در تامین لاستیک کامیون داران به گفته رئیس کمیسیون عمران مجلس-آغاز توزیع تخم برغ وارداتی در میادین میوه و تره بار-برگزاری دوازدهمین جشنواره اقوام ایرانی.

یکی از خبرهایی که در "خط خبر" به آن پرداخته شد برگزاری دوازدهمین جشنواره اقوام ایرانی بود.یکی از مهمترین مواردی که می تواند در حفظ و پایداری ملل مختلف تاثیر داشته باشد، زنده نگهداشتن فرهنگ آن ملت است؛ از همین رو در طی جشنواره های مختلف دولت ها سعی در احیای این مهم دارند.

ایران با توجه به این که کشور بزرگی به شمار می رود فرهنگ های مختلفی در آن وجود دارد از همین رو قرار است که از 29 آبان تا 7 آذر در دو شهر گرگان و گنبد کاووس با حضور هنرمندان صنایع دستی و موسیقی سراسر جشنواره ای برگزار شود. لازم به ذکر است که بگوییم این جشنواره سال هاست که برگزار می شود و این بار دوازدهمین دوره جشنواره اقوام ایرانی محسوب می شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
خط خبر