از ساعت به مدت

خط خبر «خط خبر»

در «خط خبر» 21 مهر این خبرها بررسی شد: یازدهمین نمایشگاه و جشنواره‌ی فناوری نانو، تودیع و معارفه‌ی فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا، طرح پیش فروش لوازم خانگی، شناسه‌ی مودم‌ها و مسیریاب‌ها، برخورد سازمان ملل با جنایات عربستان و نماز جمعه‌‌.

1397/07/21
|
14:53

یازدهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو 21 تا 24 مهرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران سالن خلیج‌فارس برگزار می‌شود. در این جشنواره، نهادهای فعال در سه قالب حضور خواهند داشت که عبارتند از: نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی و آیین تکریم و معارفه‌ی فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران که با حضور سردار حسین سلامی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار یزدی فرمانده سپاه تهران بزرگ، ائمه جمعه و جماعات، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در ستاد فرماندهی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران در شهرری برگزار شد.

در این مراسم از تلاش‌های سردار محمدتقی شاهچراغی تقدیر و سردار حسن حسن‌زاده به عنوان فرمانده جدید سپاه سیدالشهدا (ع) معرفی شد. سردار محمدتقی شاهچراغی در این مراسم با اشاره به لزوم خدمت‌رسانی به مردم اظهار داشت: قدر مدت زمان کوتاه خدمت را باید دانست و در این مدت فقط باید به خدمتگزاری به مردم فکر کرد تا رضایت مردم تأمین شود.

در «خط خبر» 21 مهر به یازدهمین نمایشگاه و جشنواره‌ی فناوری نانو، تودیع و معارفه‌ی فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا، طرح پیش فروش لوازم خانگی، شناسه‌ی مودم‌ها و مسیریاب‌ها، برخورد سازمان ملل با جنایات عربستان و نماز جمعه‌‌‌ی 20 مهر پرداخته شد.

برای شنیدن این برنامه شما می‌توانید به سایت رادیو جوان صفحه‌ی «خط خبر» مراجعه فرمایید.

دسترسی سریع
خط خبر