از ساعت به مدت

حمله تروریستی امروز در اهواز

حمله تروریستی امروز 31شهریور به رژه نیروهای مسلح دراهواز یکی از تلخ ترین خبرهابود که در خط خبر هم به آن پرداخته شد.در این برنامه، پیگیری های اخیروزارت اطلاعات درباره کلاه برداری 22میلیاردی و سخنان ظریف درباره برجام بررسی شد.

1397/06/31
|
14:59

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛ حمله تروریستی امروز 31شهریور به رژه نیروهای مسلح دراهواز یکی از تلخ ترین خبرهابود که در خط خبر هم به آن پرداخته شد.در این برنامه، پیگیری های اخیروزارت اطلاعات درباره کلاه برداری 22میلیاردی و سخنان ظریف درباره برجام بررسی شد.

چند عنصر مسلح وابسته به جریان "الاهوازیه"،حاضرین مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز را به رگبار بستند که در این حادثه تروریستی تعدادی از هموطنان‌مان به شهادت رسیدند.

سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در تازه‌ترین اطلاعات درباره به حمله تروریستی صبح امروز در بلوار قدس اهواز از هلاکت هر 4 تروریست حمله تروریستی امروز اهواز خبر داد. 4 نفر تروریست از چند روز قبل از برگزاری رژه نیروهای مسلح در اهواز در نزدیکی محل برگزاری رژه سلاح‌هایی مخفی کرده بودند و امروز در پوشش مردمی خود را نزدیک به محل برگزاری رژه (پارکی در نزدیکی جایگاه رژه) کردند.

وی با بیان اینکه سلاح این تروریست‌ها کلاشینکف بوده ادامه داد: این 4 تروریست با سلاح خود به سمت جایگاه رژه تیراندازی و مردم را به رگبار بستند که تعدادی از این تیرها به رژه روندگان و تماشاچیان حاضر در محل برگزاری رژه اصابت کرد و منجر به شهادت و مجروح شدن عده‌ای از این افراد شد که در میان این افراد دختری خردسال و یک جانباز دیده می‌شود.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح همچنین با اشاره به عکس‌العمل نیروهای امنیتی حاضر در محل برگزاری رژه خاطرنشان کرد: تروریست‌ها با عکس‌العمل خیلی سریع و قاطع نیروهای امنیتی مواجه شدند و این نیروها با وجود اینکه تعداد زیادی از مردم در محل حادثه حضور داشتند و در این شرایط محدودیت‌هایی برای مقابله با تروریست‌ها وجود داشت بلافاصله با دقت و سرعت عمل بسیار بالا سه تن از تروریست‌ها را درجا به درک واصل کردند و یک نفر را نیز مجروح و دستگیر کردند که این فرد نیز پس از انتقال به بیمارستان به دلیل جراحات وارده به درک واصل شد.

یکی دیگر از خبرهایی که در خط خبر به آن پرداخته شد صحبتها ای دکتر جواد ظریف درباره جلسه شورای امنیت و برجام بود. خبر بعدی پیگیری های اخیر وزارت اطلاعات درباره کلاهبرداری 22 میلیاردی است. و خبر دیگر آمار جدید مصرف خودسرانه دارو در کشور در مقایسه با دیگر کشورهاست.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
خط خبر