از ساعت به مدت

خط خبر پرنده های البرز به سمت مشهد پریدند

"خط خبر" امروز گفتگویی ویژه با رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی و خانم شیرین محمدخان متخصص منابع طبیعی و آب خیزداری داشت.و در ادامه پیرامون خبرهای روز من جمله افتتاح فرودگاه بین المللی پیام در شهرستان البرز و پرواز به سمت مشهد صحبت کرد.

1397/06/24
|
17:35

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛"خط خبر" امروز گفتگویی ویژه با رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی و خانم شیرین محمدخان متخصص منابع طبیعی و آب خیزداری داشت.و در ادامه پیرامون خبرهای روز من جمله افتتاح فرودگاه بین المللی پیام در شهرستان البرز صحبت کرد.


یکی از نهادهایی که این روزها خیلی شلوغ و پرکار است سازمان تعزیرات حکومتی است. رسیدگی و پیگیری جدی پرونده هایی مرتبط با احتکار اختفا یا گرانفروشی از جمله کارهای سازمان تعزیرات حکومتی است.

اولین خبر امروز: احراز تخلف 13 شرکت اصالت سنجی گوشی تلفن همراه که منجر به جریمه 864میلیارد ریالی متخلفان شد. در این میان خبرهایی مربوط به ورود قاچاقی تلفن های همراه با ارز دولتی و اخبار مربوط به پرونده های گران فروشی در بازار بررسی شد.

خبر دیگر افتتاح فرودگاه بین المللی پیام در شهرستان البرز است این فرودگاه که دیروز جمعه افتتاح شد اولین پروازش را به شهر مشهد مقدس انجام داد. این فرودگاه ظرفیت جابجایی سه هزار مسافر را در روز دارد. خبر دیگر گفتگوی ویژخ خط خبر با خانم شیرین محمدخان متخصص منابع طبیعی و آب خیزداری است پیرامون مبحث آمایش آب ... "خط خبر" را شنبه تا چهارشنبه ساعت 12 از شبکه جوان دنبال کنید.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
خط خبر