خط آزاد شنبه تا چهار شنبه از ساعت 17:00 به مدت 60 دقیقه

داروی درد ترافیک دست کیست؟

وضعیت نابسامان رانندگی و افزایش روز افزون ترافیک شهری در کشور به وضع دردناکی تبدیل شده است. ترافیک با همه مشکلاتی که دارد جزیی از زندگی شهری شده که با آن خو گرفته ایم.«خط آزاد»درباره این موضوع با عنوان «ترافیک» از رادیو جوان پخش می‌شود.

1397/07/04
|
09:39

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ وضعیت نابسامان رانندگی و افزایش روز افزون ترافیک شهری در کشور به وضع دردناکی تبدیل شده است. ترافیک با همه مشکلاتی که دارد جزیی از زندگی شهری شده که با آن خو گرفته ایم.

وضعیت نابسامان رانندگی و افزایش روز افزون ترافیک شهری در کشور به وضع دردناکی تبدیل شده است. ترافیک با همه مشکلاتی که دارد جزیی از زندگی شهری شده که به آن خو گرفته ایم. مکان ندارد ساکن یکی از کلانشهرها بوده و با پدیده عادی این روزها یعنی ترافیک برخوردی نداشته باشید. اگر ساکن شهری همچون تهران هم هستید که با این پدیده انسانی کاملا اخت بوده و آن را جزیی از زندگی خود می‌دانید. اما آیا تا کنون به این فکر کرده‌اید که ترافیک چه گونه شکل می‌گیرد؟!
برنامه‌ی «خط آزاد»درباره این موضوع با عنوان «ترافیک» از رادیو جوان پخش می‌شود. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 تا 18:30 پخش می‌شود که تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان برعهده دارد و گوینده آن صدیقه مرادی است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
خط آزاد