خط آزاد شنبه تا چهار شنبه از ساعت 17:00 به مدت 60 دقیقه

شنبه‌ای که هیچ‌وقت نرسید

به تعویق انداختن کارها یا همان تاخیر کردن در کاری یک عادت مشترک در میان بسیاری از انسان‌ها است. درواقع بسیاری از افراد این کار را به‌طور مزمن انجام می‌دهند و حتی در انجام وظایف کاری خودشان نیز کوتاهی می‌کنند. "خط آزاد" امروز بررسی می کند.

1397/07/03
|
10:46

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیوجوان؛ به تعویق انداختن کارها یا همان تاخیر کردن در کاری یا رسیدن به جایی یک عادت مشترک در میان بسیاری از انسان‌ها است. درواقع بسیاری از افراد این کار را به‌طور مزمن انجام می‌دهند و حتی در انجام وظایف کاری خودشان نیز کوتاهی می‌کنند. "خط آزاد" امروز بررسی می کند.

برای از بین بردن این عادت مخرب، باید ابتدا به درک درستی از علت تمایل به انجام آن رسید و سپس برای از بین بردن آن گام‌های اساسی برداشت. به‌طور خلاصه به تعویق انداختن یک کار زمانی انجام می‌شود که شما تمرکز کردن بر کاری را که همین حالا باید انجام شود، به زمان دیگری موکول می‌کنید.
در همین خصوص برنامه‌ی «خط آزاد» با عنوان «تاخیر کردن» از رادیو جوان پخش می‌شود. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 تا 18:30 پخش می‌شود که تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان برعهده دارد و گوینده آن صدیقه مرادی است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
خط آزاد