خط آزاد شنبه تا چهار شنبه از ساعت 17:00 به مدت 60 دقیقه

كپی كردن کپی کردن

بعضی ها بلد نیستند از خودشان ذوقی، هنری، تلاشی داشته باشند و فقط منتظرند بقیه کاری کنند و این هم همان کار بقیه را انجام دهند. ولی بعضی‌ها فقط بلدند کار دیگران را کپی کنند و به نوعی در آن کار دزدی کنند.

1397/06/12
|
08:55

کپی کردن نمونه‌های موفق در بیشتر مواقع دردی را دوا نخواهد کرد. اگر هدف راه اندازی کسب و کاری جدید و کسب درآمد است، نمونه‌های موفقی که قرار است از روی آن کپی کرده و سنگ بنای کار خود را بر روی دوش آنها بنا کنیم نتیجه ای جز ویرانی و اتلاف وقت نخواهد داشت. البته کپی کردن و به اصطلاح رعایت نکردن مالکیت حقوقی و معنوی یک اثر در هر جا از این کره خاکی همواره با نکوهش همراه خواهد بود.
کپی کردن ناتوانی در خلق طرح و فکر است. کاری است راحت برای استفاده نکردن از خلافیت و توانایی‌های که ممکن است منجر به تغییری بزرگ شود.

بعضی‌ها بلد نیستند از خودشان ذوقی، هنری، تلاشی داشته باشند و فقط منتظرند بقیه کاری کنند و آنها هم همان کار بقیه را انجام دهند. ولی بعضی‌ها فقط بلدند کار دیگران را کپی کنند و به نوعی در آن کار دزدی کنند. زیرا کپی کردن کار دیگران در هر عرصه‌ای نوعی دزدی است چه در کپی پایان نامه چه در تقلید صدای خوانندگان و در هر عرصه‌ای.
در همین خصوص برنامه‌ی «خط آزاد» با عنوان «کپی کردن» از رادیو جوان پخش می‌شود. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 تا 18:30 پخش می‌شود که تهیه‌کنندگی آن را شکوفه موسوی برعهده دارد و گوینده‌ی آن فاطمه صداقتی است.

دسترسی سریع
خط آزاد