خط آزاد شنبه تا چهار شنبه از ساعت 17:00 به مدت 60 دقیقه

سفر سفرهای یک روزه‌ی داخلی کم هزینه

طبیعت معمولا پاتوق سفرهای یک‌روزه است که استاندارد این سفرها را هم مجریان تور تعریف می‌کنند‌.

1397/06/07
|
09:24

سفر یکی از لذت‌های بزرگ زندگی است. راهی برای دیدن دنیا و شناخت مکان‌هایی که هرگز تابه حال آنها را ندیده‌اید.
هرچند با وجود درآمد ناچیز و برنامه‌ی کاری فشرده‌ای که دارید، خیلی دشوار است که کار را کنار بگذارید و برنامه بریزید که به مسافرت بروید. ولی بیرون رفتن، حتی برای مدتی کوتاه هم که شده، برای سلامت شما بسیار مفید است و واقعاً به نفعتان نیست که سفر رفتن را نادیده بگیرید.

حال اگر وقت رفتن به سفر طولانی را ندارید می‌توانید به سفرهای یک روزه بروید. تورهای یک‌روزه به دلیل هزینه و زمان کم‌تری که دارند،‌ این روزها هم زیاد تبلیغ می‌شوند و هم مردم بیشتری به آنها گرایش پیدا کرده‌اند. اما چه اتفاقی افتاده که سفرهای سریع‌ جانشین سفرهای طولانی مدت شده و خیلی‌ها را هم مثل یک شیرینی خوشمزه جذب خود کرده‌ است؟
طبیعت معمولا پاتوق سفرهای یک‌روزه است که استاندارد این سفرها را هم مجریان تور تعریف می‌کنند‌. خیلی‌ها در هنگام اجرای این تور‌ به آنچه آموزش دیده‌اند مقیدند‌، خیلی‌ها هم که مجوز ندارند، بدون هیچ تقیدی هر کاری که دلشان می‌خواهد انجام می‌دهند و مسافران را هم شریک جرم خود می‌کنند و مجریان دیگر تورها را هم به پای خود می‌سوزانند.
در همین خصوص برنامه‌ی «خط آزاد» با عنوان «سفرهای یک روزه‌ی داخلی کم هزینه» از رادیو جوان پخش می‌شود. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 تا 18:30 پخش می‌شود که تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان برعهده دارد و گوینده‌ی آن نیما رئیسی است.

دسترسی سریع
خط آزاد