خط آزاد شنبه تا چهار شنبه از ساعت 17:00 به مدت 60 دقیقه

سفر تفریح کردن

تابستان فصل سفر و تفریح است، همه‌ مسافرت در فصل تابستان را دوست دارند، چون اکثر خانواده‌ها فرزندان محصل دارند و مسافرت در فصل گرم سال بهترین فرصت برای آنان است تا از تعطیلات تابستانی استفاده کنند.

1397/06/06
|
10:28

تابستان فصل سفر و تفریح است، همه‌ مسافرت در فصل تابستان را دوست دارند، چون اکثر خانواده‌ها فرزندان محصل دارند و مسافرت در فصل گرم سال بهترین فرصت برای آنان است تا از تعطیلات تابستانی استفاده کنند و برای تلاش و کوشش بیشتر مهیا شوند. گذراندن تعطیلات و مسافرت کردن برای کاهش فشار و استرس برای همگان لازم و ضروری است و فرقی نمی‌کند که چه کسانی از این تعطیلات بهره می‌برند. پدر و مادر، فرزندان همه و همه احتیاج به مسافرت و تجدید روحیه و قوا دارند، اما به راستی چرا اکثر خانواده‌ها سفرهای تابستانی خود را به روزهای پایانی تابستان موکول می‌کنند و در آخرین لحظات می‌خواهند از تعطیلات استفاده کنند؟! آیا در اوایل تابستان یا اواسط آن نمی‌توانند برنامه‌ریزی کنند و اگر برنامه‌ای برای سفر دارند همان موقع انجام دهند؟!

در همین خصوص برنامه‌ی «خط آزاد» با عنوان «زمان تفریح کردن» از رادیو جوان پخش می‌شود. این برنامه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 تا 18:30 پخش می‌شود که تهیه‌کنندگی آن را حامد مرادیان برعهده دارد و گوینده آن نیما رئیسی است.

دسترسی سریع
خط آزاد