شمارش معکوس شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

شمارش معكوس

اقوام عزاداری حسین(ع) قومیت نمی شناسد

خاش مرکز ثقل طوایف، نماد و شاخص در تنوع زیستی و اتحاد اقوام فارس و بلوچ و شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان است.سرهنگ پاسدار حسن فضلی گفته همه ساله در سایه امنیت پایدار شاهد برگزاری کیفی و همراه با آرامش عزاداری های ویژه محرم در خاش بوده ایم.

1397/07/01
|
11:37

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیوجوان؛ سرهنگ پاسدار حسن فضلی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همه ساله در سایه امنیت پایدار شاهد برگزاری کیفی و همراه با آرامش عزاداری های ویژه محرم در خاش بوده ایم.

خاش مرکز ثقل طوایف، نماد و شاخص در تنوع زیستی و اتحاد اقوام فارس و بلوچ و شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان است.

فرمانده سپاه خاش ادامه داد: باعث افتخار است در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این ویژگی مهم تنوع زیستی، اتحاد و همبستگی که رمز جاودانگی انقلاب اسلامی بوده در سیستان و بلوچستان بویژه این شهرستان وجود دارد.
وی بیان کرد: نیروهای پر توان بسیجی از برادران بلوچ و اهل سنت در کنار سایر نیروهای امنیتی، انتظامی، ارتش و سپاه آماده پاسداری از مرزهای کشور هستند و شجاعانه در صحنه حاضرند و نقشه های شوم دشمنان را خنثی می کنند.
سرهنگ فضلی ادامه داد: امنیت در شهرستان خاش با همکاری و مشارکت مردم و تعامل نیروهای امنیتی، نظامی، انتظامی و حمایت های دستگاه قضایی در شرایط مطلوبی قرار دارد.
فرمانده سپاه خاش گفت: سپاه به عنوان یک ارگان مردمی و خادم ملت، افتخار خدمتگذاری به مردم این شهرستان را دارد و در برهه های حساس و عملیات های خرابکارانه دشمنان توانسته با همدلی و یکپارچگی مردم بومی منطقه بسیاری از آسیبها و تهاجمات فرهنگی را خنثی کند.
به گزارش ایرنا خاش از توابع سیستان و بلوچستان در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان واقع شده است.

"شمارش معکوس" بررسی کرده است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
شمارش معکوس