شمارش معکوس شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:30 به مدت 30 دقیقه

رادیو جوان

شمارش معكوس

خانواده دیدار سفیر روسیه در ایران با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده

لوان جاگاریان، سفیر کشور روسیه در ایران، با معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده دیدار و گفتگو کرد.

1397/05/30
|
09:24

در این ملاقات دوجانبه که در محل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری صورت گرفت، دوطرف درخصوص اهمیت گسترش همکاری دو کشور ایران و روسیه در زمینه زنان و خانواده تاکید کردند.

جاگاریان ضمن ابراز خرسندی از ملاقات با دکتر ابتکار و یادآوری ملاقات‌های پیشین با ایشان در سمت ریاست سازمان محیط زیست، به دعوت ارسالی از سوی دبیرخانه اجلاس زنان اوراسیا اشاره و درخواست کرد که معاون رئیس در دومین اجلاس زنان اوراسیا که در شهریور ماه امسال در سن پترزبورگ برگزار می‌شود، شرکت کند.

معصومه ابتکار نیز در این دیدار با اشاره به روابط دوستانه و قدیمی دو کشور تصریح کرد: روابط با کشورها می‌تواند موضوعات متنوعی باشد که یکی از آنها همکاری در حوزه‌ی زنان است. با توجه به آگاهی از پیشرفت‌های زنان روسیه در تمامی زمینه‌ها و نیز اهمیت حوزه‌ی زنان در دولت رئیس جمهور روحانی، می‌توانیم روابط در این حوزه را گسترش بخشیم.

معاون رئیس جمهور ضمن تشکر به خاطر دعوت از شرکت در اجلاس اوراسیا افزود: تبادل تجارب در حوزه‌ی زنان به خصوص در مباحث توانمندسازی اقتصادی بسیار مهم بوده به ویژه در شرایط تحریم‌های بین المللی، زنان می‌توانند در اقتصاد و فعالیت‌های کارآفرینی نقش بسزایی داشته باشند و با تبادل هیئتهای کارآفرینی زنان دو کشور می‌توان در حوزه‌های صنایع دستی، گردشگری و کارآفرینی به تبادل تجارب پرداخت.

دسترسی سریع
شمارش معکوس