کیلومتر 88 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:15 به مدت 15 دقیقه

چوب تنبلی تون رو کجا خوردید؟

امروز تو برنامه "کیلومتر88" از رادیو جوان در چهاردهمین روز از پاییز می خوایم از عواقب تنبلی بگیم و بشنویم اینکه در چه زمینه هایی حسّ تنبلی تون حسابی گل می کنه؟ تا حالا چوب تنبلی تون ُرو جایی خوردید؟ جایی بوده که تنبلی به نفع تون تموم بشه؟

1397/07/14
|
15:00

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛عقب انداختن کارها بلایی است که هزینه های زیادی هم دارد. موکول کردن کارها به آینده نه تنها موجب از بین رفتن بازدهی می شود، بلکه پشیمانی و تأسف و کاهش اعتماد به نفس را نیز به دنبال دارد. به تمام این دلایل، روان شناسان علاقه مندند که بدانند چه در ذهن می گذرد که باعث می شود انجام آنچه برای آن برنامه ریزی کرده ایم سخت شود.

امروز تو برنامه "کیلومتر88" از رادیو جوان در چهاردهمین روز از پاییز می خوایم از عواقب تنبلی بگیم و بشنویم اینکه در چه زمینه هایی حسّ تنبلی تون حسابی گل می کنه؟ تا حالا چوب تنبلی تون ُرو جایی خوردید؟ جایی بوده که تنبلی به نفع تون تموم بشه؟ به نظر شما، تنبلی چه آثار و نتایج و عواقبی داره؟

این برنامه به نویسندگی مهدی رسولی و گویندگی سمانه مبلغ حسینی و گزارشگری فریبا آئینی و تهیه کنندگی مجتبی حسنی شنبه تا چهارشنبه ساعت 17:30 روی آنتن میره.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
کیلومتر 88