کیلومتر 88 شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:45 به مدت 15 دقیقه

دفتر كار دفتر کار

گفتن ندارد. درست یا غلط، همه می‌دانیم داشتن دفترکار در تهران تا چه اندازه به هر کسب و کاری اعتبار می‌دهد. اما اجاره‌ی دفترکار در تهران شوخی بردار نیست.

1397/02/17
|
18:07

برای بسیاری از کسب و کارها داشتن دفتر کار مهم‌ترین اصل است. از اجاره بگیر تا هزینه‌های جاری و خرید تجهیزات اداری. بنابراین و برای بسیاری از کسب و کارها که در ابتدای فعالیت خود هستند، اجاره‌ی دفتر کار توجیه اقتصادی ندارد. خوشبختانه با پیدایش پدیده‌ی دفتر کار مجازی این نگرانی‌ها برطرف شده است.

«دفتر شما» عرضه کننده‌ی خدمات ارتباطی دفتر کار مجازی در تهران به کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای خانگی کمک می‌کند تا تصویری حرفه‌ای از خود به مشتریانشان عرضه کنند.

شما با استفاده از خدمات ارتباطی «دفتر شما» در واقع یک دفترکار در تهران دارید که با بهبود وجهه‌ی برندتان به بالا رفتن درآمدتان کمک می‌کند، اما به هیچ وجه زیر بار هزینه‌های سرسام‌آور آن نمی‌روید. ما در «دفتر شما» از منشی‌هایی باتجربه و حرفه‌ای برای پاسخگویی به تماس‌های مشتریان شما و پاسخگویی به پرسش‌هایشان استفاده می‌کنیم. در نتیجه در نظر تماس گیرندگان که مشتریان بالقوه شما هستند، کسب و کاری با مدیریت عالی و باکفایت جلوه خواهید کرد.

«راهکار» 15 اردیبهشت به موضوع دفتر کار پرداخته‌است.

دسترسی سریع
کیلومتر 88