منهای نفت هر روز از ساعت در فواصل برنامه‌ها به مدت 5 دقیقه

رادیو جوان

منهاي نفت

اقتصاد سرنوشت خودرو هم مثل دلار می شود؟ ( سه شنبه 10 مهر )

امروز "منهای نفت" درباره قیمت خودرو صحبت خواهد کرد اینکه با وجود افت تقاضا و همچنین دو پیش‌فروشی که خودروسازان بزرگ داخلی طی چند هفته اخیر به اجرا گذاشتند، منحنی قیمت خودرو صعودی شده است. مارا از رادیو جوان بشنوید.

1397/07/10
|
14:16

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛امروز "منهای نفت" درباره قیمت خودرو صحبت خواهد کرد اینکه با وجود افت تقاضا و همچنین دو پیش‌فروشی که خودروسازان بزرگ داخلی طی چند هفته اخیر به اجرا گذاشتند، منحنی قیمت خودرو صعودی شده است.

آن طور که فعالان بازار عنوان می‌کنند، در حال حاضر بازار خودروی کشور در بخش محصولات داخلی، با افت شدید تقاضا مواجه است و با توجه به بالا بودن قیمت‌ها، خرید و فروش چندانی صورت نمی‌گیرد. به گفته آنها، دو پیش‌فروشی نیز که سایپا و ایران خودرو طی چند هفته اخیر اجرا کردند، نتوانست از حباب قیمت‌ها بکاهد. بنابراین در مجموع بازار خودروهای داخلی فعلا در رکودی تورمی به‌سر می‌برد و با آنکه تقاضای چندانی نیست، قیمت‌ها متوقف نشده و حتی افزایش نیز یافته‌اند.

کارشناسان بر این باورند که ریشه این ماجرا را باید در بازار ارز و سکه به‌خصوص دلار جست‌وجو کرد زیرا طی چند ماه گذشته هر وقت قیمت دلار بالا رفته، بازار خودرو نیز افزایش قیمت را به ثبت رسانده است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
منهای نفت