پرواز پروانه ها جمعه ها از ساعت 23:00 به مدت 30 دقیقه

شهیدان مدافع حرم روایت عاشقی دوبرادر برای دفاع از حرم

مصطفی و مجتبی بختی فرزندان مادری هستند كه برای عاقبت به خیری فرزندانش هویت خود را عوض كرد. برادران بختی كه مدت ها تلاش كردند تا خود را برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به سوریه برسانند هر بار به دلیلی دچار مشكل می‌شدند.رادیو جوان بررسی كرده.

1398/04/03
|
12:46
|

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان، مصطفی و مجتبی بختی فرزندان مادری هستند كه برای عاقبت به خیری فرزندانش هویت خود را عوض كرد. برادران بختی كه مدت ها تلاش كردند تا خود را برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) به سوریه برسانند هر بار به دلیلی دچار مشكل می‌شدند.

عاقبت تصمیم می‌گیرند هویت ایرانی خود را تغییر دهند و از طریق تیپ فاطمیون به این آرزوی سخت خود دست پیدا كنند. اما حكایت «كه عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشكل ها» برای این دو برادر هم رقم خورد و فرماندهان این تیپ هر بار متوجه ایرانی بودن آنها می شدند و با رفتنشان مخالفت می‌كردند.

مصطفی و مجتبی ناامید نشدند و دامن شهدا و امام هشتم(ع) را گرفتند. این بار تلاش كرده بودند زبان افغانستانی را نیز مسلط شوند و چهره‌هایشان را هم به آنها شبیه كنند. اما مشكل بزرگتری برایشان رقم خورد. اینكه اگر برای تحقیقات تماس بگیرند و بخواهند با مادرشان صحبت كنند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اگر مادر با لهجه آنها صحبت نكند دوباره به در بسته خواهند خورد این بود در برنامه اینهفته پرواز پروانه ها قصه این دو برادر را شنیدیم و از ایمان و هدف والای انان درس گرفتیم این برنامه هرجمعه ساعت23 از شبكه رادیویی جوان پخش خواهد شد.

"پرواز پروانه ها" بررسی كرده است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
پرواز پروانه ها