پرواز پروانه ها جمعه ها از ساعت 23:00 به مدت 30 دقیقه

مدافعین حرم روایت شهادت در محل دیده بانی

جمعه در برنامه "پرواز پروانه ها" درباره شهید مدافع حرم شهید قنبری صحبت كردیم.پیشكسوت بسیجی حبیب الله قنبری همچون حسین در غربت در برابر دیدگاه زینب با شلیك موشك تاو در محل دیده بانی به شهادت رسید. "پرواز پروانه" ها را از آرشیو بشنوید.

1397/06/18
|
10:05
|

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛جمعه در برنامه "پرواز پروانه ها" درباره شهید مدافع حرم شهید قنبری صحبت كردیم.پیشكسوت بسیجی حبیب الله قنبری همچون حسین در غربت در برابر دیدگاه زینب با شلیك موشك تاو در محل دیده بانی به شهادت رسید و آن تشییع با عظمت پیكرش در 22 اردیبهشت ماه 95 برای همیشه در تاریخ جاویدان ماند.

پیشكسوت بسیجی شهید مدافع حرم حبیب الله قنبری همچون حسین در غربت در برابر دیدگاه زینب با شلیك موشك تاو در محل دیده بانی به شهادت رسید و آن تشییع با عظمت پیكرش در 22 اردیبهشت ماه 1395 برای همیشه در تاریخ جاویدان ماند.

برنامه "پرواز پروانه ها"ی این هفته مورخ شانزدهم شهرویرو ماه به گفتگو با خانواده این شهید بزرگوار پرداخته و زندگی او را از منظر نزدیكان او مرد بررسی قرار داده است به گفته همسر شهید قنبری او بسیار صبور بود و هر كلامی كه از زبانش خارج می شد برای رضای خدا بود و همین ویژگیهای اخلاقی بود كه رزمندگان فاطمیون را مجذوب خود كرده بود و آن‌ها ارادت خاصی نسبت به شهید قنبری داشتند. برنامه پرواز پروانه ها با معرفی شهدای مدافع حرم هر جمعه ساعت23 از شبكه رادیویی جوان پخش خواهد شد.


انتهای پیام/دسترسی سریع
پرواز پروانه ها