اینجا شب نیست ( بامداد جمعه) بامداد جمعه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اينجا شب نيست (بامداد جمعه)

هوش مصنوعی باهوش های زندگی مصنوعی شوند؟

تقلید رفتار انسانی ساده‌ترین توصیفی است كه می‌توان برای هوش‌ مصنوعی ارائه كرد.فناوری به سرعت در حال حركت است.برنامه "اینجا شب نیست" مورخ بیست و ششم بهمن ماه درباره هوش مصنوعی و كاربرد های ان در زندگی امروز صحبت كرد.

1397/11/27
|
11:49
|

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛تقلید رفتار انسانی ساده‌ترین توصیفی است كه می‌توان برای هوش‌ مصنوعی ارائه كرد.فناوری به سرعت در حال حركت است. هوش مصنوعی(AI) را باید عرصه‌ی پهناور تلاقی و ملاقات بسیاری از دانش‌ها، علوم، و فنون قدیم و جدید دانست. هوش مصنوعی چندین دهه است كه یك مفهوم جذاب از داستان‌های علمی تخیلی بوده است، اما بسیاری از محققان این مفهوم را به واقعیت نزدیك كرده‌اند.

برنامه "اینجا شب نیست" مورخ بیست و ششم بهمن ماه درباره هوش مصنوعی و كاربرد های ان در زندگی امروز صحبت كرد.برنامه "اینجا شب نیست" با بررسی این شرایط كه حضور یا عدم حضور هوش مصنوعی تا چه حد میتواند در زندگی ما تاثیر گذار باشد این ساخت دست بشر را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داده و نظر مردم را نیز در این زمینه جویا شده.

این برنامه با تهیه كنندگی پانته آ پاچنگی و اجرای سمانه مبلغ حسینی كار از گروه دانش به روی آنتن شبكه رادیویی جوان می رود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد جمعه)