اینجا شب نیست (بامداد سه شنبه) بامداد سه شنبه از ساعت 24:00 به مدت 90 دقیقه

رادیو جوان

اینجا شب نیست (بامداد سه شنبه)

کم‌لطفی زندگی ماشینی به روزی حلال

کسب روزی حلال در هر زمانی و مکانی مسائل خاص خود را دارد ولی به نظر می رسد که امروزه به دلیل پیچیدگی های زندگی ماشینی کسب روزی حلال سخت تر شده است. رزق و روزی حلال موضوعی است که برنامه "اینجا شب نیست "در بامداد سه شنبه به آن پرداخته است.

1396/09/11
|
09:44

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ کسب روزی حلال در هر زمانی و مکانی مسائل خاص خود را دارد ولی به نظر می رسد که امروزه به دلیل پیچیدگی های زندگی ماشینی کسب روزی حلال سخت تر شده است. رزق و روزی حلال موضوعی است که برنامه اینجا شب نیست در بامداد سه شنبه به آن پرداخته است.

توجه به آثار و برکات روزی حلال در زندگی امروز که تحت تاثیر سرعت و تکنولوژی است از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است. کسب روزی حلال در زندگی امروز به دلیل پیچیدگی های خاص این زمان و تعدد مشاغلی که بواسطه علم و تکنولوژی روز بوجود آمده اند مستلزم مراقبت های زیادی است. رعایت حق الناس توجه به درستی معاملات و دیگر مولفه های دینی در فضاهای حقیقی و مجازی، دست اندر کاران برنامه اینجا شب نیست بامداد سه شنبه را برآن داشته که به این موضوع بپردازند. این برنامه که به سراغ مشاغل متنوعی رفته و با صاحبان این مشاغل در خصوص کسب روزی حلال صحبت کرده. کارشناسان این برنامه آقای دکتر امیر الهامی و دکتر اردشیر صالح پور و آقای حسن لطفی هستند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
اینجا شب نیست (بامداد سه شنبه)