فصل اول شنبه تا چهارشنبه از ساعت 12:25 به مدت 15 دقیقه

فصل اول معلمانی که درس انگیزه را تدریس می کنند

بی تردید قبل از آموزش مهمترین مسئله ایجاد بسترهای مناسب مطالعه،علاقه و انگیزه در دانش آموزان است.یکشنبه 5 اسفند 97 "فصل اول" با موضوع هفتگی راهکارهای ایجاد علاقه در مدارس و موضوع روز جایگاه و اهمیت معلم در ایجاد علاقه و انگیزه پخش شد.

1397/12/08
|
11:21

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛بی تردید قبل از آموزش مهمترین مسئله ایجاد بسترهای مناسب مطالعه،علاقه و انگیزه در دانش آموزان است.یکشنبه 5 اسفند 97 "فصل اول" با موضوع هفتگی راهکارهای ایجاد علاقه در مدارس و موضوع روز جایگاه و اهمیت معلم در ایجاد علاقه و انگیزه پخش شد.

شور و انگیزه تحصیل مهمترین فاکتوریه که کمک میکنه سطح کیفی آموزش و پرورش بالا بره و بیشترین بهره وری علمی و اجتماعی رو داشته باشیم. یکی از عوامل تاثیر گذار در این ایجاد علاقه حضور معلمان آگاه، آموزش دیده و با انگیزست که با توجه به حضور هر روزه و ارتباط مستقیم و تعامل با دانش آموز،میتونن محیط تحصیل رو برای دانش آموزان پربار و جذاب کنن و به همین دلیل میتونیم بگیم جایگاه معلم برای ایجادعلاقه بسیار حساس و پر اهمیته.موارد مختلفی هم وجود داره که میتونه به بهبود عملکرد معلمان در این زمینه کمک کنه و یا برعکس مانعی باشه بر سر راه تعلیم و تربیت!

"فصل اول" رو هر روز هفته از شنبه تا چهارشنبه راس ساعت 12:35 بشنوید.ضمنا میتونید از طریق سایت رادیو جوان و بخش آرشیو برنامه ها این قسمت و قسمتهای دیگر رو دریافت کنید.

این برنامه با گویندگی پروین کرمی و گزارشگری ناصر یوسفیان و تهیه کنندگی علی نوبخت به روی آنتن می رود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
فصل اول