كافه رادیو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15:00 به مدت 45 دقیقه

رادیو جوان

كافه راديو

سرمایه‌گذاری روی نوقلمان برتر در ششمین جشنواره رسول آفتاب

جوان طاهره ساكی، دبیر اجرایی ششمین جشنواره رسول آفتاب، در برنامه كافه رادیو در روز دوشنبه 16 اسفند گفت‌وگو كرد.

1400/12/20
|
06:53

طاهره ساكی در گفتگو با علیرضا كنگرلو مجری برنامه زنده كافه رادیوی شبكه جوان درباره جشنواره رسول آفتاب گفت: «ششمین جشنواره مردمی رسول آفتاب با چند سالی وقفه، امسال مجددا شروع به كار كرده است.
این جشنواره به منظور شناسایی استعدادهای داستان نویسی، چه در حوزه ادبیات پایداری، چه در حوزه داخلی، چه در حوزه بین‌الملل و همچنین در حوزه ادبیات دفاع مقدس و در راستای توسعه ادبیات كودك با موضوع كودك شروع به فعالیت كرده است.
فراخوان این جشنواره از دو ماه پیش آغاز شده است كه این ماه اخیر بیشتر روی رسانه و تبلیغات تمركز كرده‌ایم.
همچنین آخرین مهلت ارسال آثار پانزدهم فروردین است».
در ادامه خانم ساكی درباره سوالات متداولی كه درباره جشنواره می‌شود گفت: «داستان محدودیتی برای تعداد كلمه و تعداد صفحه ندارد.
همچنین ویژگی متمایز این جشنواره این است كه ما این نوید را به نوقلمان می‌دهیم كه اگر كارشان در سطح قابل قبول كارشناسان جشنواره باشد، خریداری می‌شود و به چاپ می‌رسد.
در واقع روی كارهای برتر سرمایه‌گذاری می‌شود و ما قصد داریم اختتامیه را همراه با رونمایی آثار برگزیده داشته باشیم».
در ادامه طاهره ساكی ضمن اشاره به كم بودن تبلیغات و اطاع‌رسانی ناقص جشنواره گفت: «پوستری كه طراحی كرده بودیم خیلی جامع بود و در این پستر همه موارد ذكر شده بود اما متاسفانه خبرگزاری‌ها مطالب ارسالی ما را پاك كردند، به خاطر محدودیت صفحه یا به خاطر محدودیت موضوع یا سلیقه و این باعث شد كه اصل مطلب منتشر نشود».
در آخر طاهره ساكی درباره راه‌های ارتباطی برای علاقه‌مندان گفت: «شماره موسسه فرهنگی هنری آفتاب در همه پیام‌رسان‌های فضای مجازی فعال است.
ایمیل جشنواره را هم روی پوستر تبلیغ جشنواره ثبت كرده‌ایم و همچنین می‌توانند به صفحه مجازی رسول آفتاب در اپلیكیشن اینستاگرام هم مراجعه كنند كه درباره جشنواره و سوالات متداول جشنواره پاسخ داده شده و اطلاع رسانی شده است، همچنین همكاران ما در دایركت پاسخگو هستند».
برنامه كافه رادیو شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 به مدت 40 دقیقه به طور زنده از رادیو جوان پخش می‌شود.
پایان پیام

دسترسی سریع
كافه رادیو