آنچه شما ساخته اید جمعه ها از ساعت 9:00 به مدت 30 دقیقه

آنچه شما ساخته اید منتظر آثار شما هستیم

روز 8 مهر مصادف با روز جهانی پادکست،برنامه "آنچه شما ساخته اید" به صورت زنده و ویژه از ساعت 9 تا 11 از شبکه رادیویی جوان پخش می شود.شما می توانید آثار خود را در سایت رادیو جوان، صفحه برنامه آنچه شما ساخته اید، بخش دیوار مخاطبین ارسال کنید.

1397/06/31
|
12:25

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ روز 8 مهر مصادف با روز جهانی پادکست،برنامه "آنچه شما ساخته اید" به صورت زنده و ویژه از ساعت 9 تا 11 از شبکه رادیویی جوان پخش می شود.شما می توانید آثار خود را در سایت رادیو جوان، صفحه برنامه آنچه شما ساخته اید، بخش دیوار مخاطبین ارسال کنید.

کارشناسان درباره پادکست و ویژگی آن می گویند؛ پادکست با رادیو هیچ فرقی نداره به‌جز اینکه تو پادکست زمان پخش، سرعت پخش و نوع‌برنامه که می‌خواید گوش کنید دست شماست. در واقع پادکست‌های مختلفی که به زبان‌های مختلف پخش می‌شن، تو اینترنت همیشه موجود هستند و شما فقط کافیه که مشترک دریافت این پادکست‌ها بشید تا بتونید با دانلودشون هر زمان و مکانی که خواستید گوش بدید.شاید بپرسید که چرا باید به پادکست گوش بدیم؟ بزرگترین مزیت پادکست این است که وقت‌هایی که امکان مطالعه نداریم، مثل وقتی که پشت فرمون هستیم یا درحال پیاده‌روی یا تو اتوبوس شلوغ، می‌تونیم محتواهای مورد علاقه و مفیدی که دوست داریم رو گوش بدیم. پس ما میتونیم از وقت مرده‌مون استفاده مفید کنیم.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
آنچه شما ساخته اید