دایره پنج شنبه ها از ساعت 12:30 به مدت 60 دقیقه

تعامل در زندگی بعد ازدواج رفتارش تغییر می کند؟

برنامه "دایره" یکم آذرماه به طور خاص همراه با دکتر بابا مرادی و چند تن از زوجین داوطلب درباره تعامل در زندگی مشترک و راهکار مناسب برای تحمل تفاوت های اخلاقی صحبت کردیم اینکه آیا بعد از ازدواج می شود رفتار فرد تغییر کند یا نه؟

1397/09/05
|
13:01

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛ کسانی هستند که با هزاران امید و آرزو تصمیم می گیرند برخی رفتارهای شریک زندگی خود را تغییر دهند. کلی نقشه می کشند و دست به کار می شوند. اما دست آخر یا نتیجه نمی‌گیرند یا نتیجه عکس می گیرند و یا مجبور می شوند خود را تغییر دهند.

برنامه "دایره" مورخ یکم آذرماه به طور خاص همراه با دکتر بابا مرادی و چند تن از زوجین داوطلب درباره تعامل در زندگی مشترک که راهکار مناسبی برای تحمل تفاوت های اخلاقیست صحبت کردیم در این برنامه با مطرح کردن این چالش که آیا فرد میتواند بعد ازازدواج رفتار خود را عوض کند یا نه با شرکت کنندگان به گفتگو نشسته و هر کدام از زوجین تجربیات خود در این زمینه را مطرح کردند.

سپس در ادامه دکتر بابا مردای با رائه راهکارهای درست درباره این معضل در میان زوجین پرداخته و نتیجه گیری کرد. برنامه دایره با هدف زندگی مشترک بهتر هر پنجشنبه ساعت 12 از شبکه رادیویی جوان پخش می شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
دایره