از ساعت به مدت

اهداف و آرزوهای شما به کجا چنین شتابان

گاهی هدف گذاری های ما برای زندگی واقعی مون... غیرواقعی است. در شب عید غدیر برنامه "موج جوانی" در منطقه 7تهران به این موضوع پرداخت که بزرگترین هدف و جایگاه و مرتبه ای که برای خود متصور می شوید چیست و چقدر برایش تلاش کرده اید.

1397/06/10
|
10:49

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ گاهی هدف گذاری های ما برای زندگی واقعی مون... غیرواقعی است. در شب عید غدیر برنامه "موج جوانی" در منطقه 7تهران به این موضوع پرداخت که بزرگترین هدف و جایگاه و مرتبه ای که برای خود متصور می شوید چیست و چقدر برایش تلاش کرده اید.

اگر می خواهید موفق شوید، باید هدفی را برای خود مشخص کنید. بدون داشتن هدف تمرکز نداشته و از مسیر مشخصی برخوردار نیستید. هدف گذاری نه تنها به شما اجازه می دهید مسیر زندگی و کسب وکار خودتان را دست داشته باشید، بلکه به شما اجازه می دهد تا از آن به عنوان یک بنچمارک برای تعیین موفقیت خود استفاده کنید.

یک لحظه فکر کنید:پس انداز کردن در بانک تنها درزمانی دلیلی برای موفقیت شما به حساب می آید که هدف شما جمع کردن ثروت باشد، اما اگر در پی کار خیرخواهانه باشید، این کار برخلاف هدف شما است و برای شما موفقیت به حساب نمی آید.
بااین وجود برای دستیابی به هدف های خودتان، باید به خوبی بدانید که چگونه باید هدف انتخاب کنید. فقط نمی توانید "من می خواهم” و انتظار موفقیت داشته باشید. هدف گذاری فرایندی است که با بررسی دقیق آغازشده و در پایان کار و تلاش بسیار زیادی را می طلبد. در بین این دونقطه مراحل بسیار مهمی وجود دارد اطلاع از آن ها به شما اجازه می دهد اهداف قابل دستیابی برای خود انتخاب کنید.

مارا در آرشیو دنبال کنید.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
موج جوونی