از ساعت به مدت

حساب و كتاب یا دخل و خرج دخل و خرج و حساب و کتاب

این روزها خیلی‌ها در خونه‌هاشون یا محل کارشون با یکدیگر که صحبت می‌کنن درباره‌ی دخل و خرج و به قولی بحث اقتصادی جیبشون حرف می‌زنن. امروز در برنامه‌ی «موج جوونی» در پارک نوروز واقع در تپه‌های عباس آباد درباره‌‌ی دخل و خرج صحبت خواهیم کرد.

1397/05/08
|
21:59

درباره‌ی مراقبت زیاد در زندگی شنیدیم. مراقبت از کودکان، مراقبت از سالمندان، مراقبت از خانواده. اما من امروز می‌خوام درباره‌ی مراقبت از جیبمون صحبت کنم. مراقبت در مورد خرج‌های اضافی و مواظبت از دخل به دست آمده که تا آخر ماه شرمنده نشیم.
شاید در برخی مواقع باید از بعضی از خواسته‌ها بگذریم یا اینکه فهرست آماده کنیم و طبق اهمیت خرید کنیم. حتی امکان دارد مبالغ به دست آمده طبق اصول پس‌انداز به پس انداز هم نرسه، اما در دخل و خرج اصولی ما باید از عادت‌های بد دوری کنیم. در موضوع برنامه‌ی امروز موج جوونی باید به سبک زندگی هم اشاره‌ای داریم. امروز در برنامه‌ی موج جوونی به تهیه‌کنندگی عباس پیری و گویندگی حسن اسماعیل پور به موضوع دخل و خرج می‌پردازیم. این برنامه که با مسابقات مختلف و بخش‌های نمایش کوتاه طراحی شده‌، زمان مناسبی است تا با خانواده ساعاتی در در پارک نوروز تهران سپری کنیم. اگر در تهران نیستید می‌توانید ساعت 21 از شبکه‌ی جوان شنونده‌ی برنامه‌ی موج باشید.

دسترسی سریع
موج جوونی