از ساعت به مدت

حاصل دست طرقبه‌ای‌ها در موجی از جوونی

برنامه "موج جوونی" که در راستای شعار سال و در کنار مردم ایران به معرفی صنایع دستی و تولیدات هر منطقه می پردازد این هفته به طرقبه و منطقه چالیدره میره تا جوانان فعال و تولیدات آنها را به همه ایران معرفی کند.

1397/01/28
|
20:47

به گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ وقتی تیم "موج جوونی" به تهیه کنندگی عباس پیری و گویندگی حسن اسماعیل پور قصد سفر به خراسان رضوی را دارند. این برنامه که در راستای شعار سال و در کنار مردم ایران به معرفی صنایع دستی و تولیدات هر منطقه می پردازد این هفته به طرقبه و منطقه چالیدره میره تا جوانان فعال و تولیدات آنها را به همه ایران معرفی کند.

قطب گردشگری طرقبه دریاچه ای زیبا در طبیعت بکر است که برای هر باز دید کننده ای جذابیت های خاص خود را دارد.مجموعه تفریحی و گردشگری چالیدره یکی از دره های فرعی شش گانه موجود در منطقه طرقبه است و دارای دو جداره شمالی مجاور جاده نغندرو جداره جنوبی مجاور جاده طرقبه - عنبران بوده که از محدوده مشهد - طرقبه جدا شده و یک منطقه کاملا مجزا را به وجود آورده و جداره غربی آن، دره ای با قنات خصوصی و باغ موجود و اراضی منابع طبیعی بوده و شمال آن نیز دره ها و ارتفاعات بایر و بکر است ، جداره شرقی نیز علاوه بر راه نغندر، مجموعه مسکونی فرهنگیان و اراضی تپه ماهوری بکر قرار دارد.

همراه با "موج جوونی" در خراسان رضوی پنج شنبه و جمعه از رادیو جوان

انتهای پیام/

دسترسی سریع
موج جوونی