ایستگاه ورزش شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:00 به مدت 30 دقیقه

آزادی آماده نشود میزبان نیستیم

ای اف سی با اخطار به فدراسیون فوتبال کشورمان در رابطه با آماده سازی ورزشگاه آزادی برای بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده اگر مشکلات مرتفع نشود این بازی در کشور ثالث برگزار می شود. "ایستگاه ورزش" بررسی کرده است.

1397/08/06
|
17:33

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ ای اف سی با اخطار به فدراسیون فوتبال کشورمان در رابطه با آماده سازی ورزشگاه آزادی برای بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده اگر مشکلات مرتفع نشود این بازی در کشور ثالث برگزار می شود. "ایستگاه ورزش" بررسی کرده است.


رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در برنامه "ایستگاه ورزش" با اشاره به ایرادات فنی ای اف سی از ورزشگاه آزادی گفت تمام نهادهای کشور باید برای رفع شدن مشکلات ورزشگاه آزادی وارد گود شوند . مهدی تاج گفت اگر ایرادات ای اف سی مرتفع نشود امکان دارد بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان در کشور ثالث انجام شود .

رئیس مجموعه آزادی هم با اعلام اینکه کارشناسان به طور شبانه روز در حال رفع ایرادات هستند افزود تعمیرات ورزشگاه آزادی حدود 20 میلیارد تومان هزینه در بر خواهد داشت و طبق اخطاریه ای اف سی باید تا نوزده آبان این مشکلات مرتفع شود .

با توجه به برگزاری فینال رقابت های آسیایی باشگاه استقلال هم اعلام کرده با توجه به بازی پرسپولیس و احترام به این تیم موافق لغو دیدار پنجشنبه این هفته با سایپا در چارچوب جام حذفی است تا زمین آزادی برای بازی فینال آسیب نبیند .

همچنین نامه اعتراضی باشگاه استقلال در رابطه با عملکرد داوری و ضررهای این تیم در بازی های گذشته به کمیته داوران رسید . فدراسیون فوتبال هم اعلام کرده با توجه به اعتراضات باشگاه ها در رابطه با مسائل داوری قرار است سیستم VAR بزودی در ورزشگاه آزادی و دیگر ورزشگاه های مهم کشور مورد استفاده قرار گیرد .

پس از ناکامی آزادکاران در بازی های جهانی بوداپست ، مجید حاتمی کارشناس کشتی روی خط تلفن "ایستگاه ورزش" با انتقاد از عملکرد تیم مدیریتی و کادر فنی این تیم گفت علاوه بر آزادکاران ، کشتی گیران فرنگی هم خوش ندرخشیدند و تا کنون از ده وزن حدود 9 ورزشکار از مسابقات کشتی فرنگی حذف شده اند . حاتمی نوسان ارز و بالارفتن قیمت ها برای برگزاری اردوهای خارجی را هم یکی دیگر ازعوامل ناکامی دانست و گفت امیداست مسئولان فدراسیون در این رابطه فکری کنند

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایستگاه ورزش