ایستگاه ورزش شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:30 به مدت 30 دقیقه

مساوی هم برای فینال کافیست

تیم فوتبال پرسپولیس تهران امروز از ساعت 18 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر می رود . شاگردان برانکو با کسب یک مساوی بدون گل هم به لطف گل زده در خانه حریف راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا می شوند. «ایستگاه ورزش» بررسی می کند.

1397/08/01
|
12:09

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان، تیم فوتبال پرسپولیس تهران امروز از ساعت 18 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف السد قطر می رود . شاگردان برانکو با کسب یک مساوی بدون گل هم به لطف گل زده در خانه حریف راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا می شوند.


سرخپوشان تهرانی امروز در حالی به مصاف تیم ثروتمند السد قطر می روند که شاگردان برانکو در بازی رفت توانستند با برتری یک بر صفر نیمی از راه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا رو طی کنند و با خیالی آسوده تر به فکر بازی برگشت باشند .

برانکو ایوانکویچ در پایان تمرین دیروز سرخپوشان گفت : بازی امروز یکی از مشکل ترین بازی های چندسال اخیر پرسپولیس است که باشگاه با آن روبروست . سرمربی سرخ پوشان همچنین از هواداران پرسپولیس خواست با حضور همه جانبه جو ورزشگاه را به نفع پرسپولیس و بر علیه السد کنند .

کنفدراسیون فوتبال آسیا هم با هشدار جدی به فدراسیون ایران و تماشاگران پرسپولیس اعلام کرده در صورت پرتاب اشیا و ترقه ، تماشاگران پرسپولیس در صورت صعود احتمالی به فینال لیگ قهرمانان امسال از حضور در ورزشگاه آزادی برای بازی برگشت محروم خواهند بود .

برنامه ایستگاه ورزش به بررسی رقابت های جهانی کشتی آزاد در بوداپست مجارستان هم پرداخت.

کاظمی پیشکسوت کشتی در گفتگویی تلفنی ضمن انتقاد از عملکرد آزادکاران در این رقابت ها گفت : تا الان از ده ورزشکار 5 نفر از گردونه رقابت ها کنار رفتند که این آمار در خور کشتی ایران نیست .

این پیشکسوت کشتی خبر داد : پس از پایان رقابت ها قرار است جلسه کمیته فنی با حضور بزرگان کشتی برگزار شود تا علل ناکامی در رقابت های امسال بازبینی کامل شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایستگاه ورزش