ایستگاه ورزش شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:00 به مدت 30 دقیقه

لحن بازیکن استقلال کار دستش داد

پس از مصاحبه شدیدالحن سیدحسین حسینی دروازه بان نیمکت نشین استقلال علیه کادرفنی آبی ها ، کمیته انضباطی این باشگاه با احضار این بازیکن خواستار توضیحات وی پس از بازی استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان شد. "ایستگاه ورزش" بررسی کرده است.

1397/07/17
|
08:40

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ پس از مصاحبه شدیدالحن سیدحسین حسینی دروازه بان نیمکت نشین استقلال علیه کادرفنی آبی ها ، کمیته انضباطی این باشگاه با احضار این بازیکن خواستار توضیحات وی پس از بازی استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان شد."ایستگاه ورزش" بررسی کرده است.

با نیمکت نشینی دوباره سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان این بازیکن با مصاحبه شدید علیه کادرفنی اعلام کرد نیم فصل از استقلال جدا خواهد شد . پس از این اظهارات مدیرعامل باشگاه ضمن احضار این بازیکن به کمیته انضباطی اعلام کرد : حسینی تا پایان قرارداد خود در استقلال ماندگار خواهد بود و باید از تصمیمات شفر تمکین کند .

تیم ملی فوتبال کشورمان هم که این روزها مشغول آماده سازی در راه رقابت های جام ملت هاست با تیمی نصفه و نیمه در حال تمرین است . هرچند کارلوس کی روش شخصا در تمرینات حضور دارد اما تعدادی از لژیونرها و بازیکنان داخلی هنوز به تمرینات ملحق نشده اند .

کریم باقری مربی سرخپوشان هم اعلام کرده ، باشگاه پرسپولیس نسبت به دعوت نشدن پرسپولیسی ها به تیم ملی اعتراضی ندارد و امیدوار است تیم ملی در این دوره از بازی ها به مقام قهرمانی برسد .

از کمیته تعیین مصادیق فدراسیون هم خبر رسیده باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت ترابی از سوی باشگاه تراکتور سازی تبرئه شده است.

رضایی سرپرست ورزشکاران اعزامی به بازی های پاراالمپیک اندونزی هم در گفتگو با ایستگاه ورزش رادیوجوان گفت : تا امروز 11 مدال شامل 4 طلا ، 6 نقره و یک برنز نصیب ملی پوشان ایرانی شده که انتظار می رود با ادامه مسابقات این مدال ها برای کاروان ایران افزایش یابد .

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایستگاه ورزش