ایستگاه ورزش شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:00 به مدت 30 دقیقه

دستیار جدید آقای پرتغالی هم به تیم ملی پیوست

تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان در راه آماده سازی برای حضور قدرتمند در بازی های جام ملت های آسیا وارد مرحله جدیدی شده . لوپز دستیار جدید کارلوس کی روش امروز وارد کشور شد تا تمرینات ملی پوشان را زیرنظر بگیرد."ایستگاه ورزش" بررسی کرده است.

1397/06/18
|
18:45

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛ تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان در راه آماده سازی برای حضور قدرتمند در بازی های جام ملت های آسیا وارد مرحله جدیدی شده . لوپز دستیار جدید کارلوس کی روش امروز وارد کشور شد تا تمرینات ملی پوشان را زیرنظر بگیرد."ایستگاه ورزش" بررسی کرده است.


کمتر از 4 ماه به آغاز رقابت های جام ملت های آسیا زمان باقی مانده و کادرفنی تیم ملی فوتبال کشورمان تمرینات آماده سازی را با جدیت بیشتری دنبال می کند . سید مجید حسینی مدافع باارزش کشورمان که در حال حاضر در ترکیه توپ می زند ، درباره شرایط تیم ملی گفته : انتظارات از تیم ملی فوتبال ایران تا حدود زیادی بالارفته که این ممکن است در متن بازی ها برای تیم ملی مشکل ایجاد کند .

لوپز دستیارجدید کارلوس کی روش هم که به تازگی با فدراسیون ایران قرارداد امضا کرده دیشب وارد تهران شد و از امروز به همراه کی روش تمرینات تیم ملی را زیرنظرگرفت .

علی کریمی هافبک خلاق باشگاه استقلال تهران که روزهای مصدومیت خود را پشت سرگذاشته و در تمرینات دوره شهریور حضوری پررنگ دارد گفته : با اضافه شدن نفرات جدید کادر فنی تیم ملی با جدیت بیشتری تمرینات را دنبال می کنند و امیدواریم تا آغاز جام ملت ها بتوانیم به یکی از تیم های مدعی قهرمانی تبدیل شویم . از لیگ برتر کشورمان هم خبر رسیده تیم سیاه جامگان مشهد به علت مشکلات عدیده در آستانه انحلال قرارگرفته .

آقای کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی هم در گفتگویی تلفنی با واماورزش رادیوجوان ، با اشاره به عملکرد ورزشکاران این رشته در بازی های آسیایی جاکارتا گفت : با توجه به اینکه از ملی پوشان انتظار بیشتری برای کسب مدال می رفت ، در مجموع عملکرد کادرفنی و بازیکنان قابل قبول است . کیهانی این رو هم اضافه کرده ، در رشته پرتاب دیسک استعدادهای جایگزین احسان حدادی می تواند پس از خداحافظی این بازیکن خلاق همچنان برای کشورمان افتخارآفرینی کنند .

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایستگاه ورزش