ایستگاه ورزش شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:00 به مدت 30 دقیقه

تیم ملی به کل بی سردار می شود؟

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در راه آماده سازی تیم ملی برای حضور در رقابت های جام ملت های آسیا سردارآزمون مهاجم پرحاشیه تیم ملی را از لیست خارج کرد."ایستگاه ورزش" رادیو جوان بررسی کرده.

1397/06/17
|
15:57

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیوجوان؛ کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در راه آماده سازی تیم ملی برای حضور در رقابت های جام ملت های آسیا سردارآزمون مهاجم پرحاشیه تیم ملی را از لیست خارج کرد."ایستگاه ورزش" رادیو جوان بررسی کرده.

سردار پرحاشیه این روزهای تیم ملی فوتبال کشورمان از لیست اولیه کارلوس کی روش برای حضور در جام ملت های آسیا خط خورد . کی روش پرتغالی که دوباره هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان را بر عهده گرفته ، برای بازی با تیم ملی ازبکستان لیست ملی پوشان رو اعلام کرد که نام سردارآزمون در این بین نیست .

بسیاری از کارشناسان فوتبال هم معتقدند کارلوس کی روش احتمالا برای دیدارهای تدارکاتی سردار رو خط زده و برای اردوی اصلی که از مهرماه آغاز می شود روی مهاجم تیم ملی حساب ویژه ای باز کرده .

فتاحی رئیس سازمان لیگ فوتبال کشورمان هم اعلام کرده دیدار تیم های پرسپولیس و نساجی به علت حضور ملی پوشان لغو نمی شود و این دیدار به احتمال زیاد آخر شهریور برگزار می شود .

تیم ملی والیبال کشورمان هم که در جهت آماده سازی مسابقات جهانی در اسلوونی بسر میبرد در یک بازی تدارکاتی مقابل میزبان با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد . یک پیشکسوت این رشته ورزشی هم در گفتگو با ایستگاه ورزش رادیوجوان این مسابقات رو سنگ محک برای تیم ملی والیبال برشمرد که کولاکویچ می تواند بهترین مهره ها را برای مسابقات جهانی انتخاب کند .

تیم ملی وزنه برداری کشورمان هم که پس از درخشش در بازی های آسیا جاکارتا در مرحله آماده سازی است ، با نفراتی جدید زیر نظر کادرفنی برای افتخارآفرینی ترکمستان آماده می شود .

مرادی ، رئیس فدراسیون والیبال هم ضمن اعلام کنارگذاشتن کیانوش رستمی از اردوی تیم ملی گفت : کیانوش برای ورزش وزنه برداری زحمات زیادی کشیده و این کنارگذاشتن نباید باعث شود که با حاشیه سازی افتخارات خود را زیر سوال ببرد . بهداد سلیمی سنگین وزن وزنه برداری هم که از بازی های ملی خداحافظی کرده برای حضور در کادر فنی آماده می شود.

"ایستگاه ورزش" هرروز جدیدترین رخدادهای ورزشی کشور بررسی می کند .


انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایستگاه ورزش