ایستگاه ورزش شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:00 به مدت 30 دقیقه

آقای پرتغالی تا آخر آسیا ماند

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران که پس از پایان رقابت های جام جهانی روسیه از ایران رفته بود سرانجام عصر دیروز به کشور بازگشت تا با مدیران فدراسیون برای در اختیارگرفتن هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان پای میزمذاکره بنشیند .

1397/06/11
|
12:15

به گزارش گروه چندرسانه رادیوجوان،کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران که پس از پایان رقابت های جام جهانی روسیه از ایران رفته بود سرانجام عصر دیروز به کشور بازگشت تا با مدیران فدراسیون برای در اختیارگرفتن هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان پای میزمذاکره بنشیند .

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان هم در خصوص حضوردوباره کی روش روی صندلی تیم ملی ایران تا پایان جام جهانی 2022 قطر هم گفت : حتی در صورت قهرمانی تیم ملی ایران در رقابت های جام ملت های آسیا، قرارداد کی روش به طور خودکار تا پایان جام جهانی آینده تمدید نمی شود و هر دوطرف برای ادامه همکاری باید به توافق کامل برسند .

بازی های آسیایی جاکارتا برای کاروان ورزشی ایران هم در حالی پایان یافت که مدال طلای والیبالیست ها و نقره بسکتبال جمع مدال های ایران رو به عدد 62 رساند .

نکته قابل تامل در بازی های امسال هم برای کاروان ورزشی ایران کسب مدال پس از 44 سال در رشته واترپلو بود . سعید بیک پیشکسوت این رشته در گفتگو با ایستگاه ورزش ، کسب این موفقیت را بسیار بزرگ برشمرد و از مسئولان خواست تا حمایت های بیشتری از ورزش های آبی کنند .

در فوتبال بازی های آسیایی هم تیم ملی کره جنوبی توانست قهرمان شود . دست شاگردان زلاتکوکرانچار از رسیدن به مدال کوتاه ماند .

«ایستگاه ورزش» هرروز ساعت 7 شب با مرور جدیدترین رخدادهای ورزشی از ایران و جهان همراه شماست.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایستگاه ورزش