ایستگاه ورزش شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:00 به مدت 30 دقیقه

تیم ملی ایران بلاتکلیفی نیمکت تیم ملی ایران در آستانه‌ی جام ملت‌ها

کمتر از شش ماه تا آغاز جام ملت‌های آسیا در امارات زمان باقی است و سرنوشت کارلوس کی روش برای نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

1397/05/29
|
08:27

در حالی که پس از جام جهانی 2018 روسیه خیلی از کارشناسان و اهالی فوتبال، تیم ملی کشورمان را یکی از بخت‌های قهرمانی جام ملت‌های آسیا پیش بینی کرده‌اند، تیم ملی ایران فعلا از حضور قطعی کارلوس کی روش روی نیمکت مطمئن نیست که این مسئله ممکن است فوتبال کشورمان را با خطر جدی برای این مسابقات روبه‌رو کند.
کارلوس کی روش که این روزها خبر مذاکره‌اش با فدراسیون‌های گوناگون به گوش می‌رسد، به دغدغه‌ی اصلی فدراسیون فوتبال تبدیل شده است.
جدیدترین خبری که از کی روش به گوش می‌رسد مذاکره با فدراسیون فوتبال مکزیک است که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، با رد هرگونه شایعه حضور کی روش در تیم‌های دیگر گفته: این مربی نام آشنا تا پایان جام ملت‌ها کنار تیم ملی ایران می‌ماند.

از جاکارتا، محل رویداد بازی‌های آسیایی نیز خبر می‌رسد تیم ملی امید ایران که با یک پیروزی و تساوی در صدر گروه خود قرار دارد، از ساعت 13:30 فردا برابر امید میانمار به میدان خواهد رفت. صالح مصطفوی، کارشناس فوتبال، هم در گفتگو با «ایستگاه ورزش» رادیو جوان با تمجید از تیم ملی امید ایران گفت: هرچند این تیم فعلی دیر بسته شده، از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارد و می‌تواند با کسب عنوان قهرمانی شاکله‌ی اصلی تیم ملی بزرگسالان را تشکیل دهد.

خادم، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان، هم گفته آزادکاران تیم ملی ایران برای حضور پرقدرت در جاکارتا در آمادگی کامل قرار دارند و هر شش آزادکار ایرانی توانایی کسب مدال طلای این دوره از مسابقات را خواهند داشت.

دسترسی سریع
ایستگاه ورزش