ایستگاه ورزش شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18:00 به مدت 30 دقیقه

بانوی تیرانداز به جای بانوی تکواندوکار پرچمدار شد

مصدومیت کیمیا علیزاده تکواندوکار آینده دار کشورمان باعث شد با تصمیم مسئولان وزارت ورزش ، الهه احمدی پرچمدار کاروان ورزشی ایران در مسابقات آسیایی جاکارتا اندونزی شود ."ایستگاه ورزش" بررسی کرده است.

1397/05/17
|
15:10

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ در فاصله کمتر از 10 روز تا آغاز بزرگترین رویداد ورزشی آسیا در اندونزی ، حمل پرچم مقدس کشورمان در این مسابقات از کیمیا علیزاده به الهه احمدی رسید . کیمیا علیزاده که با مصدومیت بدموقع از این مسابقات کناره گیری کرد قرار بود حامل پرچم ایران باشد که این امکان برای وی مقدور نشد . وزارت ورزشی ها هم تلاش کردند تا با وجود مصدومیت این وظیفه خطیر بر عهده کیمیا باشد که پزشک معالج با حضور وی در آیین افتتاحیه مخالفت کرد .

از لیگ دسته پایین تر فوتبال کشورمان هم خبر می رسد ، تیم نفت تهران که همچنان بلاتکلیف است شاید به دسته سوم سقوط کند . محمودزاده مسئول برگزاری مسابقات لیگ با اعلام این خبر گفته : نفت تهران اصلا حال و روز خوشی ندارد و هرچه زودتر باید از این بلاتکلیفی در بیاید .

از دنیای توپ و تور هم خبرها از انحلال تیم پرطرفدار شهرداری ارومیه حکایت دارد . این تیم والیبال که منشا رشد بسیاری از بازیکنان برای تیم ملی کشورمان بوده ظاهرا به علت فعالیت نداشتن تیم های شهرداری در عرصه ورزش باید از صحنه مسابقات لیگ برتر والیبال کنار رود .

و دست آخر اینکه تیم فوتبال 11 نفره پیوند اعضا ایران به سرمربی گری علی چینی بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه استقلال تشکیل شده . چینی با اعلام اینکه نخستین اردوی این تیم به مدت شش روز با موفقیت در کمپ تیم های ملی تشکیل شد افزود : علاقمندان به حضور در تیم ملی که یک عضو پیوندی دارند می توانند با مراجعه به سایت فدراسیون پیوند اعضا برای حضور در این تیم نام نویسی کنند .

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایستگاه ورزش