رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

تبلیغات تبلیغات در فضای مجازی

بسیاری از تولیدکنندگان در هر عرصه‌ای از فضای مجازی برای معرفی و تبلیغات خود استفاده کنند.

1397/06/11
|
15:59

آن قدر تبلیغات اینترنت در زندگی روزمره‌ی همه‌ی ما نفوذ کرده است که نمی‌توان از آن غافل ماند.
کسانی که می‌توانند یک مشتری پر سود باشند از اینترنت برای کارهای روزمره‌ی خود استفاده می‌کنند. نسلی که در زمان تحصیل با اینترنت آشنا شد اکنون وارد بازار کار شده است و درصد قابل توجهی از سرمایه‌های کشور را در دست دارد.

حال این افراد که می‌دانند اینترنت می‌تواند چه ابزار پر قدرتی باشد از آن به صورت روزمره استفاده می‌کنند وقتی که از آنها آخرین قیمت را می‌پرسید آن را با اینترنت بررسی می‌کنند.
تبلیغات امروزه به علم و صنعت تبدیل شده است و در حال حاضر با پیشرفت فناوری و افزایش کاربران اینترنتی، اکثر انسان‌ها در سراسر دنیا ساعات فراوانی از شبانه روز خود را در دنیای مجازی به سر می‌برند، همین امر موجب شده است که مدیران کسب و کارهای گوناگون، تبلیغات محصولات و خدماتشان را از رسانه به اینترنت سوق داده و این مسئله باعث شده است که بسیاری از تولیدکنندگان در هر عرصه‌ای از فضای مجازی برای معرفی و تبلیغات خود استفاده کنند.
درباره‌ی این موضوع «رادیو همراه» امروز با عنوان «تبلیغات در فضای مجازی» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را اکرم زمانی بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه