رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

کودکانی که جذب گوشی مهمان می شوند

اگر یک روزی در مهمانی بچه یک خانواده که خیلی باهاشون رودربایستی دارید از شما بخواهد که گوشی خودتان را به او بدهید تا بازی کند واقعا چه عکس العملی نشان می دهید و چه بهانه ای می آورید؟

1397/06/11
|
11:18

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیوجوان، اگر یک روزی در مهمانی بچه یک خانواده که خیلی باهاشون رودربایستی دارید از شما بخواهد که گوشی خودتان را به او بدهید تا بازی کند واقعا چه عکس العملی نشان می دهید و چه بهانه ای می آورید؟

خیلی از پدر و مادرها این درگیری را با فرزندشان دارند که آیا تلفن همراه را به فرزندشان بدهند یا خیر. در واقع همه‌ پدر و مادرها درست مثل پدر و مادرهای ایرانی در نهایت وقتی مجبور به خرید تلفن همراه برای کودک‌شان می‌شوند، با نارضایتی این کار را می‌کنند. چون فکر می‌کنند هنوز وقت خرید تلفن همراه برای کودک فرا نرسیده و آن‌ها به خاطر اصرار زیاد و غیرمنطقی کودک مجبور به انجام این کار شده‌اند.

اگر دلیل شما برای خرید تلفن همراه برای کودک‌تان این است که هر بچه‌ای یکی از آن‌ها دارد، باید بگویم که دلیل‌تان منطقی نیست. اگر یک روزی در مهمانی بچه یک خانواده که خیلی باهاشون رودربایستی دارید از شما بخواهد که گوشی خودتان را به او بدهید تا بازی کند واقعا چه عکس العملی نشان می دهید و چه بهانه ای می آورید؟


درباره این موضوع «رادیو همراه» امروز با عنوان «بچه ها و تلفن همراه» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را مهدی استاداحمد و تهیه‌کنندگی آن را اکرم زمانی بر عهده دارند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
رادیو همراه