رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

تماس گرفتن که ویژگی نیست

امروزه از گوشی های تلفن همراه استفاده های بسیاری می شود کرد. از تماس تلفنی که راحت ترین و ساده ترین کار تا پیدا کردن نقشه و راه و ارسال عکس و چیزهای دیگر. اما شما از کدام قابلیت گوشی تلفن همراه بیشتر استفاده می کنید؟

1397/06/09
|
08:57

به‌گزارش گروه چندرسانه‌ای رادیو جوان؛ در سال‌های اخیر گوشی‌های تلفن همراه عادی رفته رفته جای خود را به تلفن‌های همراه هوش‌مند می‌دهند، گوشی‌هایی رایانه‌وار که انواع قابلیت‌های ورودی و خروجی را دارند و می‌توانند بدون دردسری به اینترنت وصل شوند.

امروزه از گوشی های تلفن همراه استفاده های بسیاری می شود کرد. از تماس تلفنی که راحت ترین و ساده ترین کار تا پیدا کردن نقشه و راه و ارسال عکس و چیزهای دیگر. با توسعه فناوری قابلیت های بسیاری در گوشی های تلفن همراه اضافه شده است که هر کسی از یک قابلیت آن برای خود استفاده می کند. اما شما از کدام قابلیت گوشی تلفن همراه بیشتر استفاده می کنید؟

درباره این موضوع «رادیو همراه» امروز با عنوان « از کدام قابلیت گوشی بیشتر استفاده می کنیم؟» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را حسن صنوبری و تهیه‌کنندگی آن را سولماز ادیبی بر عهده دارند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
رادیو همراه