رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

ورزش در خانه تلفن همراه و ورزش

اخیرا نرم افزارهایی معرفی شده که همانند یک مربی، ورزش‌های کوتاه و ساده را در خانه به شما معرفی می‌کند. محصولاتی که همه می‌توانند با استفاده از آنها بدنی سالم و روحیه‌ای شاداب داشته باشند.

1397/06/11
|
11:40

در مورد ورزش همه خوب شعار می‌دهند: ورزش برای سلامت مفید است، حتما ساعاتی از روزتان را به ورزش اختصاص دهید، کمتر بخورید و بیشتر ورزش کنید و جمله هایی مانند این. اما چقدر از این شعارها به مرحله‌ی عمل می‌رسند؟ واقعا چند ساعت در روز ورزش می‌کنید؟ متأسفانه سبک زندگی بسیاری از ما به گونه‌ای شده که اگر دوست داشته باشیم هم مجالی برای ورزش منظم و مستمر نخواهیم یافت. اما آیا وقتمان آنقدر تنگ است که نمی‌توانیم به جای ده دقیقه دراز کشیدن جلوی تلویزیون و خوردن تنقلات، ده دقیقه نرمش ساده انجام دهیم؟ یا به جای بازی کردن و کار کردن با موبایل به ورزش بپردازیم؟ اصلا می‌دانید آیا با موبایل هم می‌شود ورزش کرد یا نه؟ حتی اخیرا نرم افزارهایی معرفی شده که مانند مربی ورزش‌های کوتاه و ساده در خانه را به شما معرفی می‌کند، محصولاتی که همه می‌توانند با استفاده از آنها بدنی سالم و روحیه‌ای شاداب داشته باشند.

در همین زمینه برنامه‌‌ی «رادیو همراه» امروز با عنوان «تلفن همراه و ورزش» از رادیوجوان پخش می‌شود. این برنامه کاری است از گروه جوان و دانش که از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 16تا 16:30 بعدازظهر به مدت نیم ساعت از بازار موبایل ایران به صورت زنده از رادیو جوان پخش می‌شود که سردبیری آن را حسن صنوبری و تهیه‌کنندگی آن را سولماز ادیبی بر عهده دارند.

دسترسی سریع
رادیو همراه