رادیو همراه هر روز از ساعت شنبه تا پنج شنبه 16:30 و جمعه ها 12:30 به مدت شنبه تا پنج شنبه 30 دقیقه و جمعه ها 60 دقیقه

دوربین در «رادیو همراه» عکس با موبایل‌های قدیمی

روزی بشر آرزو داشت که بتواند هر لحظه و هر جا که دلش خواست عکس بگیرد یا بتواند تلفن همراه خودش داشته باشد. اما امروزه هر دو را درکنار هم دارد و هر روز در راه پیشرفت و پیشی گرفتن در داشتن این وسیله‌ی کاربردی قدم برمی‌دارد.

1396/10/18
|
14:55

در برنامه‌ی «رادیو همراه» امروز قرار است به موضوع عکس‌های قدیمی در رایانه که با تلفن همراه گرفته شده بپردازیم. شاید آلبوم خاطراتی باشد برای تک تک کسانی که اولین بار گوشی‌های دوربین دار خریده بودند.
اکنون کمتر کسی است که گوشی بدون دوربین در دست داشته باشد یا با گوشی همراه عکس نگرفته باشد و عکس‌ها در ایتدا فقط شخص از شخص دیگری عکس می‌گرفت و کیفیت آن در نظر همه مهم نبود. اما اکنون با آمدن دوربین در جلوی گوشی‌های همراه باز قابلیت عکس و انداختن عکس به خصوص با آمدن دسته‌های سلفی بهتر و بیشتر شد.
حتی ژست‌ها هم در این دوره با تغییر گوشی و تغییر و پیشرفت دوربین‌ها تغییر کرده و در یک برش زمانی می‌توان ژست عکس‌ها را بررسی کرد.
در «رادیو همراه» با دوربین‌های غول آسایی همراهیم که با پیکسل‌های خیلی حساس و دقیق عکس می‌گیرند و امروزه کار دوربین‌های قدیمی در خانه‌ها فقط نشستن در کمدی برای داشتن خاطره‌ای از این وسیله است و کسانی دوربین جدا می‌خرند که عکاس‌های حرفه‌ای‌اند و برای شغل خاصی دوربین تهیه می‌کنند.

دسترسی سریع
رادیو همراه