با من ورق بزن پنج شنبه و جمعه از ساعت پنج شنبه 11:20 جمعه 11:30 به مدت 15 دقیقه

معرفی كتاب معرفی کتاب

سفر به دنیای کتاب

1397/06/17
|
09:30


#با_من_ورق_بزن در 97/06/16

_برگ اول :کتابی که امروز می خواهیم به شما عزیزان معرفی کنیم، مجموعه داستانی است با نام "خاک زیر ناخن " که به قلم بهاره ارشد ریاحی است و اولین بار در سال 1397 در انتشارات روزنه به چاپ رسیده.


مجموعۀ داستان خاک زیر ناخن نوشتۀ بهاره ارشد ریاحی از هشت داستان کوتاه تشکیل شده که از نظر فضا سازی، فرم و زبان متنوع و مستقل‌اند. چالش های روابط انسانی مثل عشق، خیانت، انتظار و تنهایی در این داستان ها پررنگ‌اند و نگاه واقع گرایانه به مرگ، قتل و مردن در عین روزمرگی از مفاهیم پنهان تر در لایه های روایت ها هستند.
بهاره ارشد ریاحی متولد 1364، نویسنده، منتقد ادبی و روزنامه‌نگاره که فعالیت ادبی‌اشُ به طور جدی از سال 80 شروع کرده. داستان‌های کوتاهشون در جشنواره‌های ادبی مختلفی مانند صادق هدایت، بلقیس، حیرت، شمسه و حیات تونسته نظر مخاطبانُ جلب کنه و حائز رتبه بشن. بهاره ارشد ریاحی همچنین داوری جشنواره‌های ادبی، تدریس داستان‌نویسی، روزنامه‌نگاری و نقد ادبیُ در کارنامۀ کاری‌شون دارند. نخستین مجموعه داستان کوتاهش با عنوان «لیتیوم کربنات» در سال 92 با همت انتشارات «بوتیمار» منتشر شد. تقویم تصادفی هم نامِ اولین رمان بهاره ارشد ریاحیه...

_برگ دوم: گفتگو با بهاره ارشد ریاحی، نویسنده

#سهیلا_خدادادی_نویسنده
#بهار_گیویان_ویراستار
#لاله_اکبری_گوینده
#زهرا_عبداله_زاده_تهیه_کننده

#با_من_ورق_بزن جمعه ساعت 12/35 #گروه_جوان_اندیشه
#شبکه_رادیویی_جوان.

دسترسی سریع
با من ورق بزن