و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

حذف تلخ سرخابی های تهران

شاگردان برانکو در یک بازی حساس در تاشکند با ارائه یک بازی ضعیف مقابل نماینده ازبکستان نتوانستند پیروز شوند بنابراین دو تیم استقلال و پرسپولیس با کسب یک تساوی و شکست از لیگ قهرمانان آسیا کنار رفتند.

1398/02/17
|
17:43

به گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان، نایب قهرمان دوره قبل لیگ قهرمانان آسیا با تقبل شکست برابر پاختاکور ازبکستان از دور لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت.

شاگردان برانکو در یک بازی حساس در تاشکند با ارائه یک بازی ضعیف مقابل نماینده ازبکستان نتوانستند پیروز شوند و با قبول گل دقیقه 89 از راه یابی به دور بعد مسابقات بازماندند . این در حالی بود که برانکو سرمربی سرخ های تهرانی بشدن به عملکرد داور مسابقه معترض بود .

در تهران هم شاگردان فرهاد مجیدی با ارائه یک بازی خوب ابتدا توانستند با یک گل از حریف متمول قطری پیش بیافتند اما در کمتر از دو دقیقه با دریافت گل تساوی و با توجه به پیروزی الهلال برابر العین از صعود به دور یک هشتم بازماندند .

درخشان پیشکسوت پرسپولیس در گفتگو با «واماورزش» عطش کم پرسپولیس برای گلزنی مقابل حریف ازبکستانی را بزرگترین مشکل شاگردان برانکو دانست و گفت این معضل برای کسب قهرمانی در لیگ برتر باید برطرف شود . یکی از مسئولان فدراسیون والیبال هم در گفتگو با حامد مشکینی گوینده واماورزش ضعف مدیریتی در فدراسیون والیبال را یکی از مشکلات اساسی این فدراسیون در آغاز لیگ جهانی والیبال دانست و گفت : در فاصله 15 روز تا آغاز مسابقات کولاکوویچ سرمربی تیم مشغول کارهای شخصی است و از تمرینات آماده سازی فعلا خبری نیست !


انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش