و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

آغاز قصه فرهاد با استقلال

پس از باخت استقلال مقابل پدیده و از دست رفتن شانس قهرمانی این تیم ، سرانجام وینفرد شفر از سرمربی گری این تیم کنار گذاشته شد.مجیدی سرمربی دائم نیست و قرار است تنها تا پایان فصل هدایت آبی پوشان رو زیرنظر بگیره."واما ورزش" بررسی کرده است.

1398/02/09
|
16:50

به‌گزارش گروه چندرسانه ای رادیو جوان؛ باخت استقلال مقابل پدیده رویای قهرمانی استقلال را بر باد داد . پس از این باخت هواداران استقلال که بشدت عصبی بودند خواهان تغییر در کادرفنی استقلال شدند .

پس از 24 ساعت از این دیدار بالاخره هیئت مدیره استقلال رای بر تغییر سرمربی این تیم داد تا فرهاد مجیدی جایگزین پیرمرد آلمانی شود . آنطور که امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه اعلام کرده مجیدی سرمربی دائم نیست و قرار است تنها تا پایان فصل هدایت آبی پوشان رو زیرنظر بگیره .


واعظ آشتیانی مدیر سابق استقلال هم در گفت و شنودی تلفنی با واماورزش درباره اتفاقات اخیر فوتبال ایران گفت: اعضای هیئت مدیره باشگاه ها باید در بیان نظرات خود دقت لازم به خرج دهند تا حواشی پیرامون تیم ها افزایش پیدانکند . در ادامه نوبت به مرور رویدادهای ورزشی رسید . تاج در سفر به ترکیه ظاهرا قراراست با گزینه مدنظر فدراسیون مذاکرات را نهایی کند . باشگاه سپاهان و پرسپولیس هم از یکدیگر به کمیته انضباطی شکایت کرده اند .


انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش