و اما ورزش شنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:00 به مدت 20 دقیقه

ال کلاسیکوی ایرانی با طعم سنگ و مرگ

دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان در حالی در ورزشگاه آزادی به پایان رسید که برنده این بازی تا حد زیادی می توانست قهرمانی خود را تا پیش از ااتمام لیگ تثبیت کند اما اتفاقی تلخ و ناخوشایند برای فوتبال دوستان رقم خورد."واماورزش" بررسی کرده.

1398/02/08
|
12:58

به‌گزارش گروه چندرسانه ای رادیوجوان؛دیدار دو تیم پرسپولیس و سپاهان اصفهان در حالی در ورزشگاه آزادی به پایان رسید که برنده این بازی تا حد زیادی می توانست قهرمانی خود را تا پیش از اتمام لیگ تثبیت کند .

این دیدار از قبل از آغاز مسابقه تحت تاثیر هیجانات تماشاگران با درگیری روی سکوها به اوج خود رسید . در جریان مسابقه دیروز که با پرتاب سنگ و اشیاء تبدیل به میدان جنگ شده بود ، در انتها با مرگ یک هوادار به تلخ ترین بازی ایران در فصل جاری تبدیل شد .

در پایان این بازی سرمربی هر دو تیم بشدت به عملکرد داور معترض بودند . دکتر ابوالفضل بجانی استاد روانشناسی ورزشی در گفتگویی تلفنی با برنامه واماورزش این اتفاق را در ایران اتفاقی تلخ یاد کرد و گفت : تمرکز روی آماده سازی روحی تماشاگران و ارتقاء فرهنگی عمومی می تواند تا حد زیادی روی جلوگیری از این اتفاقات موثر باشد . از فدراسیون فوتبال هم خبر رسیده مسئولان ارشد گفته اند مذاکره با گزینه تیم ملی به مراحل آخر رسیده و نام وی تا ده روز آینده مشخص می شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
و اما ورزش